Як випрямити волосся без плойки, не пошкоджуючи їх!

fallback Жіночий журнал

Якщо ви вже випрямляли волосся праскою і помітили як вони зіпсувалися, то вам пощастило, тому що продовжуючи їх випрямляти день у день, вони будуть ставати все гірше і гірше і краще відійти від цього методу прямо зараз, до того ж є більш безпечні і не менш хороші по ефективності методи.

Все що вам знадобитися, фен, гребінець брашинг і стайлінг, ну і трохи терпіння, але повторивши цей метод кілька разів, вам буде набагато легше, зате волосся перестануть погіршуватися і ви зможете згладити їх за допомогою догляду.

Отже, стайлінг це засіб, з фіксуючими компонентами, яке ви наносите під час миття, а потім під час сушіння феном теплим повітрям, надаєте бажану форму, в нашому випадку – пряме волосся, без завитків і випирають волосків, як це було у випадку з праскою.

Я рекомендую брати пінку для волосся, середньої фіксації (залежить від завитка, якщо він сильний, беріть крем-стайлінг, якщо слабкий – то пінку)

У випадку з феном, ми беремо фен зі спеціальною насадкою-концентратором. Або можете купити насадку окремо до конкретно Вашого фену.

Читайте также:
Чехова завела мережа знімками в білизна: пікантні кадри

 насадка-на-фен

ДО РЕЧІ! Щодо безпеки використання фена: корейські вчені провели цікаве дослідження і з’ясували, що сушка феном безпечніше ніж природна сушка волосся (без фена і без будь-яких приладів) якщо волосся залишаються мокрими і сушаться природним чином, більше години, то це погано впливає на бар’єр волосся,всередину гірше проникають різні компоненти і менше зберігається вологи у волоссі.

Але безумовно, використовуючи гаряче повітря, який аж пече шкіру, неправильно сушачи волосся, ви будете їх псувати. Мова в дослідженні була про те, щоб ви використовували теплий або холодний (в сьогоднішньому випадку потрібен теплий) повітря і правильно сушили волосся.

Перейдемо до випрямлення.

Під час миття, вже після нанесеної маски ви повинні були нанести стайлінг (перед цим віджавши з волосся зайву воду) і надати волоссю бажану форму, можна просто пропрасувати волосся і причесати (під час нанесеного на волосся стайлінгу, вони не будуть вибиратися і заплутуватися, це вже перевірено) далі трохи посушити волосся природним чином близько 15-20 (залежить від густоти волосся, можна трохи довше, головне щоб волосся було не надто мокрими, але при цьому і не сухими)

Читайте также:
Чому випадає волосся ?

І далі настає процес випрямлення і сушіння волосся одночасно.

  1. Беремо фен і включаємо його на теплий (не гарячий, але можна чергувати, якщо немає часу, але все ж намагайтеся слідувати теплому) повітря і середній потік повітря
  2. І далі ведемо одночасно гребінцем-брашингом (з заднього боку волосся) і в цьому напрямку ведемо феном, щоб насадка велася поруч з гребінцем.

 так-ні

У будь-якій сушці ми повинні дотримуватися правил:

Не сушити волосся дуже гарячим повітрям, не направляти фен на себе, не сушити стоячи вниз головою і не плутати таким чином волосся, ось як робити не можна:

ми завжди сушимо їх у напрямку росту волосся, навіть коли не хочемо випрямляти, слідуємо цьому правилу і більше вас не будуть турбувати плутаються і кучеряве волосся:)

 дівчина-сушить-волосся-феном
Всім красивих, а головне здорового волосся!

Автор: Віка Соболєва – засновник блогу, автор книг про волосся з наукової точки зору та освітніх матеріалів

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.