Яку вибрати пластикову карту?

производство матовых пластиковых карт

Ще недавно ми користувалися стандартними поліграфічними матеріалами, а візитки і посвідчення вироблялися з картону. Пластикові карти застосовуються тільки при роботі з банківськими системами і ще, можливо в деяких сферах. Але щоденно аналізується ринок потреб у виробництво впроваджуються все нові і нові технології. Так з’явилися нові технології – виробництво матових пластикових карт Дніпро та інші міста України.

Основними видами залежно від матеріалу виготовлення пластикових карток, які представлені на ринку поліграфічних послуг, є глянсові і матові пластикові картки. Яку вибрати карту необхідно визначати залежно від її призначення, частоти та умов використання. Глянцеві карти мають блискучу поверхню, вона ефектно і стильно виглядає. Такий блиск створює ефект новизни і шику. Але такі карти мають недолік – вони з часом більш схильні подряпин. Матові пластикові картки мають покриття з шорстким ефектом. Вони виглядають не так яскраво як глянцеві, але при цьому дуже стильні і представницькі. Така пластикова карта буде виглядати дорожче ніж глянцевий. По зносостійкості вони більш витривалі. Вони не так схильні подряпин і витримують тривалий термін служби. Щодо вартості – ціни на різні види карт залежать від цінової політики виробників.

Читайте также:
Яке покриття вибрати руберойд чи мембрани ПВХ?

Вибір залишається за вами – або глянсова карта з сліпучим блиском, але не довговічним або матова пластикова карта – більш стримана, але не поступається за стилем, яка буде мати презентабельний вигляд значно довше глянсовою. А також  виробництво матових пластикових карт Дніпро – одні з прогресивних виробників, які роблять акцент на якості і тривалому терміні безперебійної служби таких карт.

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: