Канадська аптечна мережа буде відслідковувати поставки медичної марихуани на блокчейне

Канадська аптечна мережа Shoppers Drug Mart оголосила про партнерство з компанією TruTrace Technologies, в рамках якого протестує блокчейн-систему для відстеження поставок медичної марихуани.

Повідомляється, що система буде використовуватись для ідентифікації та відстеження поставок медичної марихуани, а також містити дані про її гібриди і сорти, що дозволить лікарям робити більш ефективні призначення. Ці дані також будуть корисні при проведенні випробувань ефективності медичної марихуани при різних захворюваннях.

«Наприклад, лікар може сказати, що пацієнт, який приймає певний сорт або гібрид марихуани, який містить певний хімічний елемент, отримав відмінні результати. І ми зможемо подивитися на ефективність цього сорту у інших пацієнтів. Це величезний стрибок для галузі», – сказав топ-менеджер Shoppers Drug Mart Кен Вейсброд (Ken Weisbrod).

Зазначимо, що використання блокчейна при відстеженні ланцюжків постачань стає все більш частим явищем. Наприклад, Управління з нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) і компанії IBM, Walmart, KPMG і Merck нещодавно оголосили про плани по використанню блокчейна в ланцюжках поставок лікарських засобів.

Читайте также:
ПАТ «МТС» розмістило облігаційну позику на блокчейн-платформі НРД

Крім того, раніше роздрібний гігант Walmart повідомив про приєднання до консорціуму MediLedger, який розробляє блокчейн для відстеження лікарських засобів та інших медичних товарів.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.