Капіталізація криптовалютного ринку перевищила $500 мільярдів

13 грудня був встановлений черговий рекорд в криптовалютной сфері. Об’єднана ринкова капіталізація криптовалют склала більше 500 мільярдів доларів, тобто півтрильйона! 15 грудня 2016 року, майже рік тому, загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют нараховувала всього близько 15 мільярдів доларів. Таким чином, за один рік загальне зростання всього сектора склав приблизно 3 333%.

В минулому році, в цей же день, п’ять найпопулярніших криптовалют мали загальну капіталізацію в 100 млн. доларів. Сьогодні, щоб знайти криптовалюту з капіталізацією в $100 млн. – доведеться опуститися до 90 місця в списку.

На цей раз причиною росту був не биткоин, його ціна навпаки протягом дня падала до $15 500, але швидко повернула позиції і зараз торгується в районі $16 500. Цього разу загальна капіталізація ринку виросла за рахунок альткоинов, які показали повну солідарність і масово кинулися верх.

Впевнене зростання продемонстрував ефір, який на піку досягав ціни в 750 доларів. Можливо таке зростання пов’язане з новинами про те, що CME і CBOE незабаром можуть випустити ф’ючерси на ETH і LTC.

Читайте также:
У Таїланді досліджують застосування блокчейна для прискорення розрахунків за облігаціями

Litecoin після тривалого зростання
«завис» у бічному тренді між рівнями в 300 і 330 доларів. DASH трохи не дотягнув до позначки 950 доларів, Monero на піку торгувався вище 330 доларів.

За Ripple сьогодні давали 0.51 долара, що в 2 рази більше, ніж вчора. Це неймовірно, так як останні півроку Ripple вів себе досить інертно. Останній раз такий потужний підйом монета зазнала у травні цього року, коли за 1 XRP давали 0.4 долара. Після чого криптовалюта скотилася до 20 центів, де і перебувала багато місяців.

Якщо вірити звіту в Nikkei Asian Review, то в цю п’ятницю кілька банків з Японії і Південної Кореї почнуть тестування технології блокчейна у співпраці компанією Ripple. Згідно з планами, за один день буде вироблено безліч міжнародних грошових переказів, які повинні знизити витрати на 30%.

Групу з 61 японського банку, які братимуть участь у тестуванні, очолить SBI Ripple Asia. Підтримку учасників проекту з Південної Кореї буде здійснювати компанія DAYLI Intelligence з Сеула. Якщо тестування пройде вдало, то вже навесні наступного року Ripple може стати основним оператором грошових транзакцій між Японією і Південною Кореєю. Використання XRP для пересилання грошей допоможе банкам і їх клієнтам знизити витрати до 60% в порівнянні з традиційними методами.

Читайте также:
Мінфін РФ не розробляє пов'язані з криптовалютами держпрограми

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: