“Кернел” повідомив про скорочення продуктивності

"Кернел" повідомив про скорочення продуктивності

Агрохолдинг “Кернел” представив звіт за третій квартал 2018 фінансового року, де повідомив про скорочення продуктивності, передає з посиланням на сайт компанії.

У звіті зазначено, що продажі зерна скоротилися на 21,8% до 1 млрд тонн, а соняшникової олії у пляшках – на 24% до 26 млн л.

Обсяг перевалки зерна на експортних терміналах впав на 6,1% до 1,5 млн тонн.

Раніше “Кернел” заявив, що розпродає землі у декількох областях України. Генеральний директор Євгенії Осипов пояснив це тим, що компанія не може ефективно з точки зору логістики і виробництва управляти цими земельними активами.

2017 фінансовий рік “Кернел” закінчив з прибутком 176 млн дол., що еквівалентно приблизно 4,5 млрд грн. При цьому з бюджету України в 2017 році компанія отримала близько 8 млрд грн відшкодування ПДВ.

Нагадаємо, “Кернел” належить Андрію Веревському і Віталію Хомутинніку, народному депутату від партії “Відродження”, члена податкового комітету ВР.

З кінця 2017 року проти “Кернел” і його бенефіціара Хомутинника страйкують фермери. Вони впевнені, що саме Хомутиннік ініціював у грудні минулого року зміни в Податковий кодекс України в частині скасування відшкодування ПДВ при експорті сої і ріпаку. Ці поправки, на думку фермерів, вигідні тільки великим переробникам кшталт “Кернел” – простим ж фермерам вони завдадуть близько 10 млрд грн збитку тільки в цьому році.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Стартап Savedroid розіграв шахрайство з власним ICO
Стартап Savedroid розіграв шахрайство з власним ICO

Засновники стартапу Savedroid вирішили привернути увагу до проблеми шахрайських ICO вельми оригінальним способом, добряче налякавши своїх інвесторів. У середу сайт...

Закрыть