Климпуш-Цинцадзе: Шантаж став ще однією формою агресії з боку РФ

Іванна Климпуш-Цинцадзе

Російська агресія не ослабне і не зникла, вона все ще на порядку денному. Про це сказала віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО в Одесі, повідомляє

“Програвши України в Стокгольмському арбітражі, російський монополіст “Газпром” пригрозив припиненням поставок газу в Європу і знизив тиск у мережах. Миттєві і консолідовані дії українського уряду, швидка реакція Європейського Союзу блискавично швидко привели шантажистів себе”, – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, агресія РФ може приймати не тільки форму збройного конфлікту, але і відбуватися у вигляді економічних інтервенцій, енергетичного шантажу, інформаційних спецоперацій.

“Не треба думати, що війна є тільки на Донбасі чи в окупованому Криму. Війна йде проти України і – ширше – проти Європи, проти вільного світу”, – підкреслила віце-прем’єр-міністр.

Вона переконана, що дієва і успішна відповідь агресорові на атаки може бути тільки консолідованою.

“В умовах сучасного світу жодна країна не здатна поодинці протистояти всьому спектру загроз, які несе з собою агресія”, – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО також взяли Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, Керівник Представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков та директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж 28 лютого зобов’язав “Газпром” виплатити 2,56 млрд дол. з транзитним контрактом з “Нафтогазом України”. Заступник голови правління “Газпрому” Олександр Медведєв заявив журналістам, що “Газпром” розпочав в Стокгольмському арбітражі процедуру розірвання контрактів на постачання і транзит газу з “Нафтогазом України”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Стало відомо, коли запрацює блокування реєстрації податкових накладних

Кабінет міністрів України оприлюднив порядок блокування податкових накладних. Документ набуде чинності не раніше 18 березня. Постанова № 117 про подальшій...

Закрыть