Комісар ЄС з фінансів: «Ми не плануємо реагувати на биткоин»

Комиссар ЕС по финансам: «Мы не планируем реагировать на биткоин»

Європейський комісар з фінансів П’єр Московічі (Pierre Moscovici) в одному з недавніх інтерв’ю пояснив, що на даному етапі політики Євросоюзу поки не планують «реагувати» на феномен биткоина. ЄС додає визначення цифровий валюти в чинне законодавство, але фінансовий комісар говорить, що вони не планують регулювати биткоин.

Популярність биткоина зростає в усьому світі, регулятори і чиновники деяких країн все частіше його обговорюють. Уряду США, країн Азії та ЄС розмірковують про способи регулювання криптовалют через тиск на біржі. Зокрема, політики стурбовані можливою зв’язком криптовалют з фінансуванням тероризму, відмиванням грошей, ухиленням від податків.

Хоча спостерігачі вважають, що Євросоюз намагається застосувати жорстке регулювання до криптовалютам, Комісар ЄС П’єр Московічі говорить, що в даний момент регулювання цифрових валют не планується.

«Ми спостерігаємо за ним і аналізуємо, але не бачимо необхідності реагувати на биткоин на даному етапі…», – заявив Московічі.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: