Компанія Marathon початку майнінг биткоинов в Квебеку

12 березня був офіційно запущений майнінг биткоина на новому підприємстві Marathon Patent Group, розташованому в канадському Квебеку. Згідно з повідомленнями NASDAQ, 8 лютого Marathon оголосила про покупку 1400 майнер Bitmain Antminer S9, а через тиждень компанія орендувала приміщення площею понад 2 000 квадратних метрів в Квебеку з метою створення в ньому датацентру.

У понеділок Marathon офіційно оголосила про успішну установку обладнання і початку майнинговых операцій, які, як зазначає
NASDAQ, «припускають споживання близько 2 МВт і досягнення потужності хешування приблизно в 19 петахэшей». Меррік Окамото (Merrick Okamoto), тимчасово виконуючий обов’язки президента компанії Marathon і є головою ради директорів, заявив:

«Сьогоднішнє оголошення – важлива віха для компанії. Я хотів би подякувати всіх, хто наблизив цей день для наших акціонерів».

Marathon також планує значно розширити свої операції з майнингу криптовалют і додати додаткову потужність 3.9 МВт, щоб забезпечить достатню енергію для живлення ще до 2 800 Antminer S9. Marathon зацікавилася цим новим напрямком діяльності після придбання компанії GBV, яка в основному зосереджена на майнинге криптовалют.

Раніше канадська енергокомпанія Hydro-Quebec, основний постачальник електроенергії в регіоні, не змогла задовольнити запити майнер, хоча перед цим активно запрошувала великі компанії скористатися дешевою відновлюваної електроенергії в регіоні. Схоже, що Marathon встигла домовитися з Hydro-Quebec до того, як попит на дешеву електроенергію перевищив пропозицію.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Як брати: італієць разюче помолодшав завдяки синові

51-річний італієць Роберто Казаротто за прикладом сина почав ходити в зал і домігся вражаючою трансформації свого тіла. 23-річний син Роберто...

Закрыть