Консорціуми EEA і Hyperledger оголосили про співпрацю для стандартизації блокчейна

Два найбільших консорціуму в галузі оголосили про співпрацю для просування технології блокчейна в промисловості: Enterprise Ethereum Alliance (EEA), просуває і підтримує засновані на Эфириуме технологій і стандарти, і Hyperledger, що здійснює діяльність по розробці блокчейнов з відкритим вихідним кодом.

«Співпраця дозволить прискорити прийняття технологій на базі блокчейна для бізнесу», – йдеться в спільній заяві альянсів, де підкреслюються схожі цілі з додатковими підходами до масштабування технології блокчейна для галузей.

«Керівники EEA і Hyperledger будуть співпрацювати у складі робочих груп, сформованих за інтересами і уподобаннями сотні тисяч розробників в обох громадах, – розповіли в Hyperledger. – Члени співтовариства EEA, що працюють над специфікаціями і стандартами, можуть звернутися до Hyperledger для роботи з програмними реалізаціями цих стандартів».

«Розробники Hyperledger, які приєднуються до ЄЕЗ, можуть брати участь у сертифікації EEA для забезпечення відповідності вимогам у проектах, пов’язаних з специфікацією консорціуму», – повідомив глава EEA Рон Ресник (Ron Resnick).

У спільній заяві консорціумів підкреслюється, що Hyperledger буде відповідати за розробку програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом для створення, управління і підключення корпоративних блокчейнов.

Читайте также:
Південна Корея не схвалює ф'ючерси на биткоин

Виконавчий директор Hyperledger Брайан Белендорф (Brian Behlendorf), підтвердив відсутність суперництва між двома найбільшими блокчейн-консорціумами. Не «EEA проти Hyperledger», а «EEA і Hyperledger», підкреслив він.

«Формування відкритих стандартів залежить від відкритості вихідного коду, в чому зацікавлені обидва консорціуму, так що це природне взаємодія двох організацій, – додав Белендорф. – Стандарти, специфікації і сертифікація допомагають корпоративним клієнтам блокчейна з упевненістю приймати на себе реалізацію, оскільки у них є кращі гарантії сумісності, а також багато постачальників за вибором».

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: