Кубів переконаний, що українська економіка може показати зростання до 6-8%

Зростання економіки України може бути 6-8%. Про це повідомив під час підсумкової прес-конференції перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає кореспондент .

“Економіка України зростає другий рік поспіль. У третьому кварталі зростання ВВП склало 2,3%. На наступний рік ми прогнозуємо зростання на 3%, хоча Moody’s дає зростання 3,5%. Ми повністю підтримуємо такі позитивні прогнози, і переконані, що зростання економіки може бути 6-8%”, – заявив він.

Як відомо, у ІІІ кварталі 2017 ВВП України виріс на 2,1% в річному вимірі, трохи сповільнившись з 2,3% відсоткових пунктів у II кварталі. Сезонно скоригований рівень реального ВВП підвищився на 0,2% порівняно з попереднім кварталом.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що динаміка зростання ВВП України в 2018 році буде залежати від розвитку інфраструктури, зокрема від “Укрзалізниці”.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: