Куди йде курс биткоина: доступні перспективи на жовтень 2018

Загальний інтерес до курсу биткоина пояснюється тим, що за головною криптовалютой незмінно слідують всі альткоины. Відповідно, коли він знаходиться «в здоров’ї», переважна більшість учасників ринку отримує прибуток. Про те, які перспективи відкриваються перед биткоином сьогодні і можливості виходу з «ведмежого» тренда далі в матеріалі.

Вплив новинного фону

Новини про швидкий прихід «биків» на ринок з’являються із завидною регулярністю протягом усього року. Часто їх джерелом виступають популярні діячі криптовалютной індустрії (зокрема представники великих блокчейн-проектів), створюючи тим самим ефективну базу для маніпулювання ринком.

В якості прикладу можна навести вислів засновника банку Galaxy Digital Майка Новограца. В інтерв’ю CNN Money 26 вересня 2018 року він заявив наступне:

«Прихід інституційних інвесторів і збільшення кількості постачальників ліквідності в світі криптоактивов відкриває перед ринком можливості значного зростання».

Примітно, що раніше Новограц оголосив про те, що ринок криптовалют вже досягла «дна».

Його заяви стали додатковими, але при цьому не менш важливими стимулами до зростання цін на загальній хвилі позитиву новинного фону, який можна представити наступним чином:

Читайте также:
Биткоин був визнаний «мертвим» 90 разів тільки в 2018 році

Станом на 14 вересня:

  • Біржа OKCoin розпочала роботу у 20 штатах.

  • Остаточний збір заявок для повернення коштів користувачам, постраждалим при краху криптовалютной біржі MtGox.

Станом на 26 вересня:

Coinbase оголосила про готовність правил лістингу нових монет.

Команда Google представила нові правила для реклами криптовалют, згідно з яким США і Японії отримали важливі послаблення.

На графіку відмічено поведінку ціни биткоина у зазначені дні:

Труднощі прогнозування курсів криптовалют змушує користувачів звертати увагу на думки відомих фахівців індустрії, віддаючи тим самим в їх руки можливості маніпулювання ринком. Однак основний тиск на биткоин сьогодні виходить від іншого джерела, яким є Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC).

Справа в тому, що в даний момент криптовалютное співтовариство чекає рішень по ETF биткоина, які раз за разом переносяться. У разі винесення позитивного вердикту, на думку більшості, ринок криптовалют отримає можливість значного зростання за рахунок приходу великих інвесторів. Втім, є й ті, хто не згоден з цією точкою зору.

Читайте также:
Верховний суд Індії схвалив заборону на банківське обслуговування криптобирж

Відомий криптограф Нік Сабо переконаний, що схвалення ETF биткоина призведе до повторного відкриття потоку непрофесійних інвесторів на ринок, які раніше були «викинуті з його просторів через розпродажі биткоинов».

З його думкою згоден творець Ethereum Віталік Бутерин. Він заявив наступне:

«ETF биткоина приділяється занадто багато уваги», уточнивши, що «спільноті краще спрямувати сили на продовження адаптації криптовалют у світі».

З ними згодні багато фахівців. Таким чином, уявлення про можливості прийняття позитивного рішення з боку SEC в цьому питанні розділило суспільство на два табори: очікують позитивного результату, і не вірять у силу ETF по відношенню до криптовалютам.

Ще однією точкою зору виступає ймовірний повтор ралі биткоина після виходу позитивного рішення комісії. Справа в тому, що за припущенням трейдера і аналітика Тони Вейса, ETF можуть стати стимулом для повтору зростання ринку за зразком 2017 року (на хвилі очікувань запуску ф’ючерсів биткоина). Після стрімкого злету, він припустив не менш приголомшливе падіння.

«Технічне» стан биткоина

Далі необхідно звернути увагу на поточне положення биткоина. На день публікації його графік виглядає наступним чином:

Читайте также:
Microsoft запустила інструмент ідентифікації користувачів на блокчейне Биткоина

Куда идет курс биткоина: доступные перспективы на октябрь 2018

Ціна продовжує рухатися в рамках звужується трикутника, розпочатого в лютому 2018 року. Варто звернути увагу на утворилися стабільні рівні (відзначені блакитним), від яких ціна неодноразово відскакувала. Вони, на додаток до очікувань ринку щодо схвалення заявок на ETF биткоина, можуть стати основою теорій про зміну тренда. У разі недостатньої кількості позитивних новин або нових регулятивних заборон цілком ймовірний прорив фігури вниз.

До речі, за позитивний результат виступає співзасновник Fundstrat Global Advisors Томас. Він відзначив надзвичайну важливість рівня $6000, який, на його думку, дозволив ціною встояти під гнітом негативного новинного фону (і який буде захищати її від падіння надалі). В якості аргументу на користь зростання биткоина, він навів активний захід у ринок інституціональних інвесторів, які не бажають упустити можливу вигоду від роботи з продовжує гнобити фіат криптовалютой.

Підводимо підсумки

Таким чином, можливості для зростання биткоина присутні, проте вони серйозно «задавлені» низхідним трендом, який досі «підживлюють» виходять з ринку непрофесійні інвестори. Подальший розвиток подій багато в чому залежить від вирішення SEC ETF биткоина.

Читайте также:
Аналіз основних курсів криптовалют за тиждень 18-24 грудня

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: