Лару Крофт не вдалося перемогти Чорну пантеру

Екранізації серії відеоігор “Tomb Raider: Лара Крофт”, яку представила глядачам студія Warner Bros. не вдалося обійти в американському прокаті екранізацію коміксів Marvel “Чорна пантера”.

Як повідомляє видання Variety, “Лара Крофт” дебютувала у Північній Америці з результатом всього 22 мільйони доларів, тоді як фільм про пригоди правителя Ваканды в свої п’яті вихідні зумів зібрати не менше 27 мільйонів доларів, що дозволило йому знову очолити прокат.

Відзначимо, що “Чорна пантера” став першим кінопроектом з часів “Аватара”, якому вдалося протриматися в лідерах п’ять вихідних поспіль.

Що стосується “Tomb Raider: Лара Крофт”, то його старт на батьківщині виявився дуже слабким, з урахуванням того, що тільки виробничий бюджет картини склав близько 100 мільйонів доларів. Надій на окупність в домашньому прокаті фільм вже немає, єдиним його порятунком буде міжнародний прокат.

У фільмі знімалися Алісія Вікандер, Уолтон Гоггінс, Джон Ханна-Кэймен, Домінік Уест, Деніел Ву, Олександр Виллауме, Хелена Холмс, Бернардо Сантос, Кеннет Фок, Майкл Чепмен і інші актори.Творці екранізації розраховували, що вона дасть старт цілій кинофраншизе, але слабкий старт, найімовірніше, поставить хрест на цих планах.

Источник


Leave a Reply

Your email address will not be published.