Лазерний нівелір ECOSTRUM 895 All Lines: особливості експлуатації інструменту від знаменитого бренду

Лазерный нивелир KAPRO 895 All Lines

Лазерний нівелір ECOSTRUM 895 All Lines — це флагман у товарній лінійці високоточних приладів від провідного ізраїльського бренду ECOSTRUM. Підходить для професійного застосування. Рекомендується для використання як усередині приміщень, так і зовні. Дозволяє оперативно виконувати розмітку при виконанні різнопланових робіт:

  • установки віконних конструкцій, дверей;
  • облаштування підлогових покриттів;
  • монтажі меблів (навісний);
  • і т. д.

Мова йде про компактному пристрої з привабливим дизайном. Нормативна точність нівелювання становить ± 0,3 мм. Без приймача робочий діапазон вимірювань обмежується 20 метрами. При наявності додаткового пристосування його вдається збільшити до 40 метрів. Прилад важить 1.4 кг

Основні технічні характеристики лазерного нівеліра ECOSTRUM 895 All Lines

Можливості описуваної моделі дозволяють вимірювати площині по вертикалі (2 лінії) і в горизонтальній площині (4 лінії). Інструмент допускається встановлювати на різні площини. Точність проведення вимірювань обумовлена простотою регулювання його точок опори.

При експлуатації інструменту на вулиці до нього приєднується датчик. Про відхилення при виконанні вимірювань сповіщає звуковий сигнал. При транспортуванні нівеліра його лазерна головка не пошкоджується. Це досягається в результаті блокування маятника спеціальним механізмом.

Корпус нівеліра за формою нагадує бочку. Матеріал його виконання — високоміцний пластик. Відповідність строгому стандарту IP54 обумовлює недопущення попадання всередину пилу і водяних бризок.

Читайте также:
У собак знайшли здатність до співпереживання

Пристрій відповідає другому класу точності. Без використання приймача робочий діапазон проведення вимірювань обмежується 20 метрами (наявність приймача дозволяє значно збільшити його — до 40 метрів). Рекомендований температурний режим експлуатації приладу має нижню межу -10С, у верхню +45С. Допустима точність становить нівелювання ± 0,3 мм при діапазоні самонівелірованія ±3 °.

Роль джерел живлення грають батареї. Для експлуатації приладу потрібно чотири елементи типу АА напругою в 1.5 Ст.

У стандартну комплектацію лазерного нівеліра входять:

  • лазерні окуляри;
  • ремінь;
  • мішень;
  • пристрій для зарядки елементів живлення.

Про які переваги роботи з рівнем ECOSTRUM 895 All Lines необхідно знати?

Плюсами експлуатації технічного пристрою слід вважати можливість побудови з його допомогою чотирьох горизонталей, горизонтальній площині на 360 градусів. Можливість підключення до приймача дозволяє виконувати вимірювальні роботи поза приміщеннями. Допускається експлуатація нівеліра, компенсатор якого знаходиться в заблокованому стані. Для установки приладу в робочий стан використовується оснащений мм градуюванням поворотний гвинт. Наявність плавного микровинта багаторазово спрощує експлуатацію технічного пристрою. Лазер генерує яскраві, добре видимі лінії. Матеріал виконання корпусу відрізняється стійкістю до механічних впливів.

Читайте также:
Apple видалила Telegram
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: