Літо в офісі? Залишайся стрункою на робочому місці!

Не всі проводять літо на пляжах і в походах – цілком можливо, що ти одна з тих, хто насолоджується «видом на літо» з вікна офісу, стрімко просуваючись кар’єрними сходами. Однак твої цілеспрямованість і працьовитість не повинні заважати тобі виглядати чудово. Не секрет, що сидяча робота частенько відбивається на фігурі, а то і на здоров’я в цілому.

«Чим?»

Подбай про своє обіді заздалегідь. Прикупив парочку невеликих ланч-боксів і експериментуй з їх наповненням. Крупи і зернові, м’ясо, риба, овочі, фрукти – комбінуй свої здорові обіди сама, замість того, щоб купити що потрапило в сусідньому кафе.

«Коли?»

Не забувай про прийоми пиши! Робота роботою, але доводити себе до сильного почуття голоду загрожує переїданням і зайвими кілограмами. Щоб такого не відбувалося, забезпеч собі 2 перекусу в день (між основними прийомами їжі). Важливе правильно – перекус повинен бути здоровим. Шоколадки і булочки тільки розігріють почуття голоду і осядуть на стегнах. Чудовий приклад здорового перекусу – каші сашетах АХА з натуральними фруктами, ягодами і злаками. Вони відмінно вгамовують відчуття голоду, при цьому відновлюючи баланс вітамінів і мінералів в організмі, швидко повертаючи тобі енергію. А щоб приготувати собі такий корисний перекус, знадобиться не більше 5 хвилин, що ідеально впишеться в твій робочий графік.

Читайте также:  Пристрасть і поцілунки: Бред Пітт і Маріон Котійяр в новому трейлері фільму Союзники (Відео)

Кожен день прокидатися з посмішкою, відчувати себе здоровою і енергійною на роботі – це не так складно, як здається на перший погляд. Звикай до повноцінних корисним сніданків, носи з собою ланч-бокси зі здоровим обідом, дотримуйся раціон, забезпечуй собі корисні перекуси з АХА, і питання відмінною фігури при сидячій роботі в офісі більше ніколи не буде для тебе проблемою!

Лето в офисе? Оставайся стройной на рабочем месте!

Источник

Залишити коментар