Пільговики і “Київенерго” зменшили борги перед “Нафтогазом”

За тиждень пільговики зменшили борги перед “Нафтогазом” майже на 3%. Також зменшився на 1,7% борг “Київенерго”, передає з посиланням на “Нафтогаз України”.

“Заборгованість контрагентів, які отримують газ від “Нафтогазу” на пільгових умовах (відповідно до положення про ПСО), склала 50,9 млрд грн (зменшення на 1 538 млн грн, або на 2,9% за тиждень)”, — йдеться в повідомленні.

Зокрема, виробники тепла зменшили борг на 288 млн грн (1,1%), підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) — на 92 млн грн (1,9%), регіональні газосбытовые підприємства — на 1158 млн грн (5,3%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась і становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість “Київенерго” за газ, використаний для виробництва тепла та електроенергії, за минулий тиждень зменшилася на 74 млн грн (1,7%). Сумарна заборгованість “Київенерго” становить близько 4,2 млрд грн.

Станом на 31 липня сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед “Нафтогазом” становить близько 30 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 379 млн грн (1,2%).

Нагадаємо, ситуація із забезпеченням газом київських об’єктів теплогенерації на даний момент стабілізована. КМДА закупила необхідні обсяги газу в одного з приватних постачальників.

Читайте также:
Білий дім: Ер-Ріяд резервні потужності для збільшення нафтовидобутку на 2 млн барелів

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів продовжив дію постанови про покладення спеціальних обов’язків “Нафтогаз” до 1 вересня.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.