Особи з санкционных списків США і ЄС не зможуть брати участь в ICO Telegram

Згідно з договором про купівлю кріптовалюти Gram між Telegram Group Inc і інвесторами, особи, що потрапили в будь санкційні списки США, Великобританії, Євросоюзу і Ради безпеки ООН, не будуть допущені до участі в ICO (первинне розміщення токенів) проекту Telegram Open Network Павла Дурова. Заборона поширюється на найближчих родичів – дітей, подружжя, батьків, рідних братів і сестер.

Справжність документа підтвердив один з російських підприємців, топ-менеджер одного з венчурних фондів, який розглядає можливість участі в ICO проекту.

Участь в ICO також заборонено особам, які є резидентами або проживають на територіях, щодо яких діють санкції. На поточний момент в договорі вказані Сирія, Куба, Іран, Крим і Північна Корея.

Також в договорі зазначено, що всі потенційні інвестори TON повинні пройти процедуру KYC (знай свого клієнта), прийняту на фінансових ринках для встановлення особистості клієнта і захисту від кримінальної діяльності. Окремо в договорі відзначений момент, згідно з яким покупець токенів не повинен використовувати їх для порушення санкційного режиму, відмивання коштів або фінансування тероризму.

«Будь-яке незаконне використання кріптовалюти Gram недобросовісними учасниками може порушити прийняті у Великобританії, США та інших країнах нормативні акти, спрямовані на боротьбу з фінансуванням тероризму та відмиванням грошей. Це може серйозно вплинути на глобальну репутацію TON Blockchain», — йдеться в документі.

Однак не сказано, чи буде компанія відстежувати підозрілі моменти самостійно.

У зв’язку з конфліктом на сході України США наклали санкції на 181 громадянина Росії, а ЄС — на 150 чиновників РФ. Норвегія, Ісландія, Молдова, Швейцарія та деякі інші країни ЄС підтримали.

За інформацією компанії, до кінця 2017 року в месенджері Telegram працювало 800 000 ботів, якими користувалися 52 мільйони користувачів. Всі вони в майбутньому зможуть використовувати Gram. Крім того, компанія планує запустити рекламну біржу, де за Gram можна буде купити рекламу в Telegram-каналах, а в самих каналах можна буде реалізувати платну підписку на контент.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Платформа сайдчейнов DappChain розгорнута на Эфириуме

Черговим підтвердженням тези про те, що локомотивом технологій масштабування Эфириума стануть не фінансові додатка а розваги, став новий продукт стартапу...

Закрыть