Максим Орєшкін: в Москві на блокчейне можна буде проводити 5000 угод з нерухомістю в місяць

Щомісяця за допомогою технології блокчейна в Москві можуть здійснюватися більше п’яти тисяч операцій по реєстрації нерухомості, заявив міністр економічного розвитку РФ Максим Орєшкін на підсумковій колегії Росреестра.

“Один з найцікавіших проектів – це впровадження технології блокчейна в систему реєстрації прав на нерухомість. Росреестр веде активну роботу по запуску пілотного проекту щодо реєстрації окремих видів операцій на території Москви з використанням логіки смарт-контрактів повністю в автоматизованому режимі, тобто без участі людини”, – повідомив він.

Завдяки блокчейну перевірка документів на державну реєстрацію, в тому числі на предмет можливості або неможливості проведення реєстрації, також буде проводитися в автоматичному режимі.

“За нашими оцінками, на першому етапі це може бути близько п’яти тисяч угод щомісяця. Зазначу, що ще ніде в світі немає повноцінно діючої системи обліку прав на блокчейне. Дуже здорово, що ми тут знаходимося в лідерах”, – уточнив міністр.

Зараз Росреестр тестує блокчейн в Ленінградській області – в рамках реєстрації договорів пайової участі в будівництві, і в Москві – в рамках реєстрації угод з нерухомістю.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Проект #ЯХочуБути: для тих, хто дуже хоче, але сам один не зможе

Вже минуло два місяці після старту нового сезону "VIPускники-2018": знайомство з учасниками проекту триває. "А ким ти хочеш стати в...

Закрыть