Ментальна арифметика в школі Соробан

Ментальная арифметика в школе Соробан

Розвиток розумових можливостей починається в дитинстві і вже до 11 років дитина точно слід заданому напрямку. Тут як у казці: направивши малюка шляхом посиленого навчання всяким наукам, в результаті маємо зубріння, швидке перенасичення інформацією, обмеження розумового ресурсу. Шлях розвитку здібностей приносить перші плоди не так скоро, але зате які! Запам’ятовування будь-якої інформації сходу, незалежно від складності теми і способу подачі матеріалу, здатність аналізувати отримані знання і, головне, розумно ними розпорядитися.

Якщо ваша мета – навчити дитину мислити, наповнити його розум дійсно важливими знаннями і вміннями, значить настав час записатися в Школу усного рахунку Соробан, де вашій дитині запропонують самий прогресивний і ефективний метод гармонійного розвитку інтелекту під назвою «ментальна арифметика».

Що таке ментальна арифметика в Школі Соробан?

У навчанні дітей важлива кожна дрібниця: результати, методи ведення уроків, кваліфікація викладача, зацікавленість малюка… Центр ментальної арифметики по кожному пункту відповідає найвищим вимогам:

  • навчання ментального рахунку проходить у формі гри, розвиваючи в учнів навички ефективної взаємодії з людьми;
  • домашнє завдання являє собою заняття в ігровій комп’ютерній програмі, що по душі будь-якій дитині;
  • тренери проходять жорсткий відбір та професійне навчання;
  • результати, як відзначають самі батьки, перевершують всі очікування.
Читайте также:
У Гарварді розробили методику 4D-друку

Ментальна арифметика в школі Соробан – це вдосконалена програма викладання швидкісного усного рахунку за допомогою спеціальних рахунків абакус (абак). Вона являє собою інтенсивні курси ментальних тренувань для дітей старшого дошкільного віку та молодших середніх школярів (1, 2 та 3, 4, 5, 6 клас), розвиваючі обидві півкулі головного мозку, підвищуючи пізнавальні, розумові здібності. Успіхи вихованців академії ментальної математики не обмежуються тільки швидким усним рахунком. Діти набувають гнучкість мислення, комунікативні навички, впевненість і внутрішню мотивацію до саморозвитку.

Зареєструватися на курси у своєму місті можна на soroban.ua. Скільки коштує усний рахунок у Школі Соробан та інші питання щодо вартості та організації навчання батьки можуть поставити тренеру філії по телефону.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: