Мер Лос-Анджелеса: Торгова війна США і КНР може звести до нуля зростання економіки міста

Економічне зростання Лос-Анджелеса може різко сповільнитися і піднятися лише до 0-1% в результаті “безглуздою” повномасштабної торгової війни між Китаєм і США. В іншому випадку цей показник міг би досягти рівня 5-6%, заявив в інтерв’ю газеті South China Morning Post мер міста Ерік Гарсетти, який відвідав Гонконг, повідомляє

За його словами, торговельні тертя між двома державами можуть обернутися 20%-м падінням вантажообігу двох ключових морських портів штату Каліфорнія. Порти Лос-Анджелеса і Лонг-Біч разом утворюють найбільший в США портовий район, який є важливою ланкою постачання китайських товарів на ринок США. В результаті там можуть втратити роботу до 200 тисяч осіб, попередив мер.

“Ми цілком можемо зіткнутися з втратою робочих місць і годин, скороченням зарплат. Люди відчують реальне вплив, — сказав Гарсетти. — Деякі сім’ї не зможуть годувати дітей, оскільки будуть працювати меншу кількість годин в порту. Не занадто багато грошей будуть приносити додому і будівельні робітники”.

Мер Лос-Анджелеса визнав, що торговельні тертя і підвищення цін на китайську сталь негативно позначилися на будівельній галузі. З-за цього у мегаполісі були відкладені плани спорудження 15 нових ліній рейкового та автобусного транспорту.

Читайте также:  Листопад став найуспішнішим місяцем осені на ринку елітної нерухомості

У минулому році морський порт Лос-Анджелеса пропустив через себе вантажів на загальну суму 284 млрд доларів, включаючи китайських товарів на 145 млрд.

Як повідомляв наступний президент Мексики розраховує на переукладення NAFTA в серпні.

Источник

Залишити коментар