Мікрофінансова ситуація в Україні стабілізована – Х. Мінгареллі

Уряду Арсенія Яценюка і Володимира Гройсмана стабілізували мікрофінансову ситуацію в Україні. Таку думку під час Форуму Реанімаційного Пакету Реформ “Пріоритети року реформ: прискорити темпи, гарантувати сталість” висловив голова представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, передає кореспондент .

“Якщо брати економічну сферу, то уряду Яценюка і Гройсмана змогли стабілізувати мікрофінансову ситуацію, немає ніяких сумнівів, вони змогли впоратися з дефіцитом в бюджеті, стабілізували гривню, реструктурували заборгованості, тобто досягнення досить значні”, – зазначив він.

До того ж, за словами Х. Мінгареллі, між мікрофінансової стабілізацією і економічним зростанням і створенням робочих місць завжди в будь-якій країні, яка знаходиться в перехідній стадії, є певний проміжок часу.

І про це, як підкреслив представник ЄС, повинні знати українські громадяни. Тобто влада зі свого боку повинна бути більш підзвітною суспільству.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: