Мільярдер Алан Говард робить ставку на кріптовалюти

Дехто з наближених британського мільярдера і менеджера хедж-фондів Алана Говарда (Alan Howard), який побажав залишитися невідомим, повідомив, що Говард в минулому році зробив у критовалюты досить значні інвестиції і планує розширити їх.

Співзасновник Brevan Howard Asset Management – компанії, що управляє активами хедж-фондів на 9.1 мільярда доларів, а також деякі з його партнерів, вклали в кріптовалюти виключно власні кошти. Представники компанії відмовилися коментувати ці угоди.

Говард вже найняв працівника, який допоможе йому управляти значними інвестиціями в кріптовалюти і надалі планує розширювати персонал для того, щоб продовжити інвестувати в приватні стартапи і ICO.

2017 став найгіршим роком в історії компанії Brevan Howard Asset Management, заснованої в 2003 році. За попередній рік флагманський хедж-фонд компанії зазнав збитків у розмірі 5.4% своїх коштів. Ця ситуація не унікальна в існуючих економічних тенденцій на розвинених ринках – відсутність волатильності заважає хедж-фондам заробляти гроші.

У криптовалютных активів з’являється все більше прихильників серед великих фінансистів. Так, наприклад, мільярдер-інвестор Майк Новограц запускає криптовалютный торговий банк, а співзасновник PayPal Пітер Тіль (Peter Thiel) заробив на інвестиціях в биткоин сотні мільйонів доларів, створивши венчурний фонд Founders.

Однак у 54-річного Ховарда інтерес до криптовалютам йде врозріз з загальною думкою таких легендарних інвесторів, як Джим Роджерс (Jim Rogers), Джордж Сорос (George Soros), Уоррен Баффет (Warren Buffett) або Джек Богл (Jack Bogle). Майк Новограц якось сказав: «цим хлопцям за 60 складно зрозуміти, що ми входимо в цифровий світ».

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Дружина Ступки поділилася секретом неймовірного схуднення

Дружина українського актора Дмитра Ступки, телеведуча Поліна Логунова постійно вражає шанувальників своєю стрункою фігурою. Незважаючи на те, що майже рік...

Закрыть