Мінсоцполітики: 70% субсидиантам вже перепризначили субсидію на новий період”

Зараз 70% субсидиантам призначено допомогу на новий період, у тому числі розрахований розмір субсидії на літній період. Про це повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

“На сьогоднішній день 70% субсидиантам допомогу на новий період вже призначена, в тому числі розрахований розмір субсидії на літній період. Кіровоградська, Полтавська і Миколаївська області опрацювали майже 90% субсидійних справ. Чернівецькій, Київській та Одеській областях та їх обласним центрам слід прискорити процес перепризначення субсидій та повідомити населення про їх розмір допомоги”, – йдеться в повідомленні.

У Міністерстві соціальної політики України звернули увагу місцевих органів самоврядування на важливість своєчасно забезпечувати органи соціального захисту необхідною інформацією, щоб субсидії призначалися українським сім’ям вчасно.

Адже, згідно зі спрощеною програми житлових субсидій, органи соціального захисту не вправі вимагати у населення довідки про склад сім’ї. Підставою для оформлення субсидії є виключно Заява і Декларація про доходи.

“Людям, які мають право на допомогу держави в оплаті комунальних послуг, не варто хвилюватися. Субсидія обов’язково буде надана і нарахована заднім числом за травень і червень. Якщо субсидианту невідомо про нарахування субсидії та в платіжці відповідної інформації не відображено, рекомендується платити обов’язковий платіж такий же як у квітні-травні цього року “, – зазначили у відомстві.

Читайте также:
«Полювання на відьом тепер мертва»: чому Трамп заявив про зникнення перешкод для розвитку відносин Росії та США

У той же час, сім’ям, у яких є накопичена за минулі роки заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, слід погасити її, або оформити договір реструктуризації боргу. Від цього також залежить процес перепризначення субсидій на новий період.

Як повідомляв у травні найбільше субсидій отримали мешканці Деснянського, Дніпровського та Солом’янського районів столиці.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: