Багатоповерхівки пропонують будувати по всій Україні

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ планує оновити Сніп щодо проектування висотних будівель. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook, повідомляє

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планують встановити нові вимоги до мінімальній товщині перекриття будівель – 200 мм. Ці зміни пропонуються в нових СНиП по висотних будівель, який зараз оновлюється. Завдяки цьому такі висотні будинки можна буде безпечно зводити на територіях з більшою сейсмічністю 6 балів, тобто по всій Україні.

“Переважна більшість території України має сейсмічність до 6 балів. А є окремі регіони і райони в Закарпатській, Одеській областях і Криму, де сейсмічність досягає 7 балів. І, згідно з чинними нормами СНиП, там не дозволяється будувати висотні будівлі – вище 73,5 метрів”, – зазначив Парцхаладзе.

У Міністерстві повідомили, що вже вдосконалили і розширили районування України за сейсмічними показниками. Раніше воно не було конкретизовано і це створювало можливу загрозу безпеки. Тепер там враховуються всі житлові та громадські будівлі вище 73,5 м та всі об’єкти зі значним класом наслідків. Ця норма в змінах до СНиП по сейсмічності і вступає в дію 1 травня.

Читайте также:
Обсяг продажу валюти на міжбанку зменшився на 46,7 млн дол.

СНиП (Будівельні норми і правила) України – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються при проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідності з їх призначенням.

Нагадаємо, в нових змінах до державних будівельних норм передбачено проектування дитячих майданчиків на дахах невеликих будівель.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: