Багатоповерхівки пропонують будувати по всій Україні

Багатоповерхівки пропонують будувати по всій Україні

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ планує оновити Сніп щодо проектування висотних будівель. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook, повідомляє

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планують встановити нові вимоги до мінімальній товщині перекриття будівель – 200 мм. Ці зміни пропонуються в нових СНиП по висотних будівель, який зараз оновлюється. Завдяки цьому такі висотні будинки можна буде безпечно зводити на територіях з більшою сейсмічністю 6 балів, тобто по всій Україні.

“Переважна більшість території України має сейсмічність до 6 балів. А є окремі регіони і райони в Закарпатській, Одеській областях і Криму, де сейсмічність досягає 7 балів. І, згідно з чинними нормами СНиП, там не дозволяється будувати висотні будівлі – вище 73,5 метрів”, – зазначив Парцхаладзе.

У Міністерстві повідомили, що вже вдосконалили і розширили районування України за сейсмічними показниками. Раніше воно не було конкретизовано і це створювало можливу загрозу безпеки. Тепер там враховуються всі житлові та громадські будівлі вище 73,5 м та всі об’єкти зі значним класом наслідків. Ця норма в змінах до СНиП по сейсмічності і вступає в дію 1 травня.

Читайте также:
"Нафтогаз" і МДУ домовилися відокремити оператора ГТС з 1 січня 2020 року

СНиП (Будівельні норми і правила) України – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються при проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідності з їх призначенням.

Нагадаємо, в нових змінах до державних будівельних норм передбачено проектування дитячих майданчиків на дахах невеликих будівель.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.