На чемпіонаті світу з біатлону українці провалюють індивідуальну гонку

Спорт

Фуркад – 4-разовий чемпіон світу

На чемпіонаті світу з біатлону в норвезькому Холменколлені відбулася індивідуальна гонка у чоловіків.

Переможцем звітного етапу став неперевершений француз Мартен Фуркад. Незважаючи на хвилину штрафу, Мартену вдалося ходом нівелювати відставання від австрійців Симона Едера і Домініка Ландентингера, які всі рубежі пройшли на 0. Таким чином, у Мартена 4 золотих медалі з 4 можливих на цьому чемпіонаті світу. Крім того, Фуркад став володарем великого і 3-х малих хрустальних глобусів.

Відповідно пара австрійський біатлоністів Ландентінгер – Едер приміряли срібло і бронзу.

В українців не склалося зі стріляниною. Головна надія синьо-жовтих – Сергій Семенов настріляв 5 хвилин штрафу, що відкинуло його за межі 50-ти найсильніших.

Непогану гонку провів Руслан Ткаленко. Молодий спортсмен не закрив всього 2 мішені і прийшов на фініш на 38-й позиції.

Коноплянка відповів на догляд з Севільї

Найкращий результат з українців показав Віталій Кільчицький, відстрілявши на 0. Але, незважаючи на бездоганну стрільбу, ходом Кільчицький програв переможцю більше 3-х хвилин і показав 25-й результат.

Ленс знайшовся в Амстердамі (фото)

Олександр Жирний з 3-ма штрафними хвилинами закінчив гонку 40-м.

Нагадаємо, у жіночій індивідуальній гонці наші спортсменки також залишилися без медалей.

Источник: ictv.ua