На ринку житлової нерухомості жорстока конкуренція

На ринку житлового будівництва Києва жорстока конкуренція, що грає на руку інвестору, який може вибрати підходящий об’єкт для покупки. Про це розповів представник Асоціації фахівців з нерухомості Едуард Бразас, пише .

Він зазначив, що в 2017 році був бум введення новобудов в експлуатацію.

“Зрозуміло, що, крім ринкових факторів, зіграли роль зміни законодавства в плані дозвільної документації на початок і закінчення будівельних робіт… Конкуренція — просто жорстока”, – розповів Експерт.

Він зазначив, що в Києві на реалізацію виставлено понад 360 об’єктів житлового будівництва.

Експерт зазначає, що серед такого розмаїття інвестор може знайти те житло, яке підійде саме йому і за ціною, і за якістю.

Як повідомляв , експерти вважають, що краще інвестувати в покупку житла в новобудовах, адже купуючи квартири в старих будинках, інвестор отримує старі комунікації. При виборі забудовника варто звернути увагу на його історію та репутацію на ринку. Наприклад, найбільший столичний будівельний холдинг “Київміськбуд” на ринку вже 63 роки. Як підрахували в компанії зараз в будинках, зведених “Київміськбудом”, проживає близько 2 мільйонів киян.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Порошенко доручив спецслужбам розібратися з підкупом виборців
Порошенко доручив спецслужбам розібратися з підкупом виборців

Глава держави підкреслив, що такі злочини проти демократії не повинні залишатися безкарними Президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки...

Закрыть