На Україну припадало 75% атак вірусу Petya

За даними компанії ESET, яка розробляє програмне забезпечення для боротьби з шкідливими комп’ютерними програмами, на Україну припало найбільшу кількість атак вірусу Petya – понад 75% від усіх атак, повідомляє

На Україну припало 75,24% атак вірусу. Також Petya атакував Німеччину (9,06% атак), Польщу (5,81%), Сербії (2,87%), Греції (1,39%), Румунію (1,02), а також менш одного відсотка від всіх атак вірусу припало на Росію та Чехію.

Аналітик ESET також повідомили, що за їх інформацією носієм вірусу стала бухгалтерська програма M.e.doc. Вірус проник у неї під виглядом чергового оновлення.

Експерти компанії зазначають, що Petya швидко поширювався завдяки “захоплення” комп’ютерних мереж — вірусу достатньо заволодіти одним комп’ютером у внутрішній мережі для того, щоб врешті-решт швидко поширитися на всі сполучені ПК.

Нагадаємо, за останні дні правоохоронці отримали 1,5 тисячі повідомлень про вірусне зараження комп’ютерних мереж. Жертвами вірусу стали фінансова та енергетична системи України, великі підприємства та органи влади.

У той же час киберполиция підкреслює, що основну атаку вірусу зупинено.

Читайте также:
Запаси газу в ПСГ України зросли до 8,76 млрд куб. м

 

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: