На Україну припадало 75% атак вірусу Petya

За даними компанії ESET, яка розробляє програмне забезпечення для боротьби з шкідливими комп’ютерними програмами, на Україну припало найбільшу кількість атак вірусу Petya – понад 75% від усіх атак, повідомляє

На Україну припало 75,24% атак вірусу. Також Petya атакував Німеччину (9,06% атак), Польщу (5,81%), Сербії (2,87%), Греції (1,39%), Румунію (1,02), а також менш одного відсотка від всіх атак вірусу припало на Росію та Чехію.

Аналітик ESET також повідомили, що за їх інформацією носієм вірусу стала бухгалтерська програма M.e.doc. Вірус проник у неї під виглядом чергового оновлення.

Експерти компанії зазначають, що Petya швидко поширювався завдяки “захоплення” комп’ютерних мереж — вірусу достатньо заволодіти одним комп’ютером у внутрішній мережі для того, щоб врешті-решт швидко поширитися на всі сполучені ПК.

Нагадаємо, за останні дні правоохоронці отримали 1,5 тисячі повідомлень про вірусне зараження комп’ютерних мереж. Жертвами вірусу стали фінансова та енергетична системи України, великі підприємства та органи влади.

У той же час киберполиция підкреслює, що основну атаку вірусу зупинено.

Читайте также:  Ярославський: всі спірні моменти з бенефіціаром аеропорту Дніпра з мого боку зняті

 

Источник: unn.com.ua

Залишити коментар