НАБУ відкрило справу проти Vab Банку, яке вже було закрито через відсутність складу злочину – ЗМІ

НАБУ відкрило справу проти Vab Банку, яке вже було закрито через відсутність складу злочину – ЗМІ

Сьогодні в деяких ЗМІ з’явилася інформація щодо постанови Солом’янського суду про ситуацію з VAB Банком, яке було винесено за поданням детективів НАБУ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Олега Бахматюка, передає з посиланням на “ДС”.

“Звертаємо увагу ЗМІ на некоректність подання такої інформації, особливо враховуючи те, що не був узятий коментар іншої сторони”, – підкреслили в прес-службі.

“Так, всі факти, які були наведені у постанові суду вже півтора року розслідувалися іншими правоохоронними органами, були проведені десятки допитів і слідчих дій, в результаті чого справу було закрито через відсутність складу злочину”, – йдеться в повідомленні.

Більш того, як зазначив інвестор VAB Банку Олег Бахматюк: “Було офіційно підтверджено, що ніякого виведення грошей з банку не було. Це документально підтверджено іншими правоохоронними органами і справу було закрито. Всі ті операції, про які йдеться в поданні детектива НАБУ – були внутрішніми банківськими операціями. Гроші не виходили з банку”.

Також у прес-службі зазначили, що представники банку неодноразово вказували представникам НАБУ на всі ці факти, але детективи НАБУ прийняли рішення ігнорувати будь-які логічні аргументи.

Читайте также:  НБУ встановив офіційний курс гривні на рівні 26,60 грн/дол.

“Хочемо нагадати, що згідно із законом “Маски-шоу стоп” слідчі органи не мають право повторно відкривати закриті справи. Але, як бачимо закон ігнорується і не діє. На жаль, зараз доведеться витрачати масу часу, зусиль і коштів платників податків на те, щоб довести давно доведені факти”, – наголошується в повідомленні.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.