Нацбанк зберіг прогноз по зростанню цін на газ

Нацбанк зберіг прогноз по зростанню цін на газ

У НБУ підтвердили свій прогноз по зростанню цін на газ на 25% в цьому році і на 15% в наступному. Однак у цілому розмір зростання буде залежати від того, яке рішення буде прийнято за результатами роботи місії МВФ у Києві. Про це повідомив на брифінгу заступник глави НБУ Дмитро Сологуб, передає кореспондент

“Як і раніше, очікуємо зростання тарифів на газ десь на 25% в цьому році, і на 15% — в наступному році”, — сказав Він і додав, що зараз НБУ очікує, яке рішення буде прийнято (за результатами переговорів з МВФ, — ред .), щоб моделювати прогнозні показники.

Як пояснив він, комунальні тарифи становлять близько 20% індексу споживчих цін. Тому в цьому році, згідно з прогнозом, вплив на інфляцію буде 1,2%.

Нагадаємо, в липні НБУ прогнозував, що зростання цін на газ і комунальні послуги в цьому році буде на рівні 25%. Це призведе до збільшення інфляції на 0,9 п. п.

Читайте также:  Казахстан зацікавлений в українських літаках Ан-148 і Ан-158 - Р. Зубко

Раніше повідомлялося, що до Києва прибула місія МВФ почала роботу. Вже відбулися зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та Мінфіном, повинна відбутися також зустріч з главою НБУ.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.