Нацбанк зберіг прогноз по зростанню цін на газ

У НБУ підтвердили свій прогноз по зростанню цін на газ на 25% в цьому році і на 15% в наступному. Однак у цілому розмір зростання буде залежати від того, яке рішення буде прийнято за результатами роботи місії МВФ у Києві. Про це повідомив на брифінгу заступник глави НБУ Дмитро Сологуб, передає кореспондент

“Як і раніше, очікуємо зростання тарифів на газ десь на 25% в цьому році, і на 15% — в наступному році”, — сказав Він і додав, що зараз НБУ очікує, яке рішення буде прийнято (за результатами переговорів з МВФ, — ред .), щоб моделювати прогнозні показники.

Як пояснив він, комунальні тарифи становлять близько 20% індексу споживчих цін. Тому в цьому році, згідно з прогнозом, вплив на інфляцію буде 1,2%.

Нагадаємо, в липні НБУ прогнозував, що зростання цін на газ і комунальні послуги в цьому році буде на рівні 25%. Це призведе до збільшення інфляції на 0,9 п. п.

Раніше повідомлялося, що до Києва прибула місія МВФ почала роботу. Вже відбулися зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та Мінфіном, повинна відбутися також зустріч з главою НБУ.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Після зустрічі з Гройсманом МВФ відправився в НБУ

Сьогодні МВФ також зустрінеться з головою Національного банку України. Зустріч повинна була початися в 15 годин. Про це на брифінгу...

Закрыть