Податкова служба Австралії попередила про шахраїв, що вимагають податки в биткоинах

Австралійське податкове управління (ATO) випустило попередження про шахраїв, які намагаються в незаконний спосіб отримати криптовалюту громадян під виглядом сплати податків.

З кінця минулого року злочинці зверталися до австралійців і видавали себе за податкову інспекцію, стверджуючи, що громадяни мають податкову заборгованість і просили їх оплатити її в биткоинах. На сьогоднішній день 50 000 австралійських доларів (близько 39 400 доларів США) були відправлені шахраям, йдеться в прес-релізі
податкового управління.

ATO попереджає, що громадяни повинні бути обережні у відношенні здійснення «прямих платежів на сторонні банківські рахунки, вимагають оплати через iTunes карти або передплачені картки Visa», а також через кріптовалюти. Згідно сайту ATO, схвалені відомством способи оплати включають кредитні та дебетові картки, банківські перекази або платіжну онлайн-систему BPAY. Кріптовалюти не входять в цей список.

Помічник комісара ATO Кет Андерсон (Kath Anderson) сказала, що «шахраї очікувано вибирають кріптовалюти», так як у минулому році різко зросла їх популярність. Вона попередила:

«Кріптовалюти працюють у віртуальному світі, і як тільки шахраї отримують платіж, його практично неможливо повернути».

Жителі, які підозрюють, що до них звернулися шахраї, можуть зв’язатися з АТО, проте податковий орган не буде звертатися в поліцію від їх особи – ця відповідальність лежить на самих австралийцах.

Подібне шахрайство – далеко не перша у своєму роді. Восени минулого року 40 жителів канадського міста Йорк розпрощалися
зі своїми грошима на суму 340 тисяч канадських доларів після того, як внесли їх у криптомат на вимогу шахраїв, які представилися працівниками податкової служби.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Фінансові експерти Великобританії очікують зростання криптовалют

Новий опитування серед фінансових фахівців у Великобританії показує, що більше половини з тих, хто інвестував в кріптовалюти (56%), планують придбати...

Закрыть