NASA виявило ознаки існування темної матерії в галактиці Андромеди

У центрі галактики були виявлені “надлишки” гамма-випромінювання.

Гамма-випромінювання в центрі галактики Андромеди

NASA

Дослідники NASA за допомогою телескопа “Фермі” виявили в центрі галактики Андромеди “надлишки” гамма-випромінювання, які можуть свідчити про існування в ній темної матерії. Як наголошується на сайті NASA, зафіксоване телескопом випромінювання ідентичне тому, яке було виявлено в центрі Чумацького Шляху.

Дослідники встановили, що гамма-випромінювання в галактиці Андромеди зосереджується в її центрі замість того, щоб поширюватися по всьому зоряного скупчення. На думку вчених, випромінювання може виходити від кількох невідомих джерел, одним з яких може бути темна матерія.

“Ми припускаємо, що темна матерія повинна накопичуватися у внутрішніх областях Чумацького Шляху і інших галактик, і тому виявлення настільки чіткого і “купчастого” сигналу є такою радістю для нас. Галактика Андромеди стане ключем до розуміння того, що відбувається з нею всередині нашої галактики і її сусідки”, — заявив Пьерик Мартен з Інституту планетології і астрофізики в Тулузі.

Ще одним можливим джерелом випромінювання може бути підвищена концентрація пульсарів в центрі галактики.

Раніше повідомлялося про те, що вчені розробили “план втечі” інформації з чорної діри, який би не порушував всіх законів класичної та квантової фізики, і розповіли про те, як подібний експеримент можна було б провести на практиці. Для нього буде потрібно астронавт, який буде знаходитися у “горизонту подій”, електрон, який він буде тримати в руках, та інформація про напрямок руху (спині) чорної діри. Вимірявши спін чорної діри і те, якими властивостями володіють частинки світла, породжувані випромінюванням Хокінга, астронавт “відпускає” електрон за горизонт подій.

Читайте также:
Winamp: i'll be back!

Источник: zn.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.