NASA виявило сім планет за межами Сонячної системи

В системі зірки TRAPPIST-1 можуть існувати умови для життя.

Екзопланети знаходяться на відстані 40 світлових років

Вчені Американського аерокосмічного агентства (NASA) відкрили сім планет за межами Сонячної системи, про це повідомили на прес-конференції в штаб-квартирі NASA.

Відкриті планети знаходяться на орбіті одиночної зірки TRAPPIST-1 – червоного карлика в сузір’ї Водолія – на відстані 40 світлових років від Землі.

Зірка TRAPPIST-1 набагато менше ніж Сонце, і не така гаряча. Однак за словами астронома Мікаеля Жийона, в цій системі можуть існувати умови для життя. Відкриття було зроблено за допомогою телескопа Spitzer.

Планети цієї зоряної системи настільки близькі один до одного, що їх гравітаційні поля взаємодіють між собою, підштовхуючи один одного таким чином, що дозволило команді оцінити масу кожної планети. Вони від 0,4 до 1,4 рази більше маси Землі.

Екзопланета – планета, яка обертається навколо зірки, яка не є Сонцем. На початок 2017 року достовірно підтверджено існування 3563 екзопланет в 2674 планетних системах. Більше всього схожа на Землю екзопланета Kepler-438 b, яка знаходиться на відстані 470 світлових років від Сонця.

Читайте также:
Купуємо різний навісне обладнання для спецтехніки в Hydromarket

Як повідомлялося, дослідники NASA хочуть повернути Плутону статус планети.

Источник: zn.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: