Названа область, яка стала аутсайдером щодо ремонту доріг

Аутсайдером щодо освоєння коштів на ремонт доріг стала Миколаївська область. Враховуючи це Укравтодор перерозподілив кошти, які виділялися на капремонт дороги "Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв", передає з посиланням на "Урядовий портал".

“У цьому році Миколаївщині виділено 560,7 млн грн. Однак, обсяг виконаних робіт складає лише 17%. Це найменший показник серед регіонів. Враховуючи всі фактори і очікуване завершення будівельного сезону Укравтодор перерозподілив 300 млн грн, які виділялися на капремонт дороги "Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв", і направив їх на ремонт дороги Н-11 Дніпро — Миколаїв у пропорції: 200 млн грн — Миколаївської області, а 100 млн грн — Дніпропетровської.

Аналогічне — межпроектное — перерозподіл здійснено в Одеській і Дніпропетровській областях.

Такі перерозподілу Укравтодор провів і в ряді інших областей на користь активного будівництва доріг.

Згідно з рішенням агентства, зменшується фінансування за проектами доріг загального користування державного значення у 6 областях — Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та Чернівецькій.

Причини різні — від недотримання термінів підготовки проектної документації і невизначеності з підрядниками до зволікання з початком безпосереднього будівництва.

Читайте также:  Shell вийшла з сланцевого проекту в Україні - Міненерго

Нагадаємо, уряд затвердив перерозподіл коштів на будівництво і реконструкцію автодоріг державного значення.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector