Названі галузі-лідери за кількістю нелегальних працівників

Найбільша кількість нелегальних і неоформлених працівників офіційно фіксується у будівництві, торгівлі, охоронних послугах та готельно-ресторанному бізнесі. У регіональному розрізі лідирують Харківська, Київська, Івано-Франківська, Одеська області. Про це йшлося під час спеціальної наради під головуванням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з профільними відомствами, передає з посиланням на “Урядовий портал”.

“Учасники наради повідомили, що найбільш проблемними галузями є будівництво, торгівля, охоронні послуги та готельно-ресторанний бізнес. Там зафіксовано найбільшу кількість нелегальних і неоформлених належним чином працівників. У регіональному розрізі лідирують Харківська, Київська, Івано-Франківська, Одеська області”, — йдеться в повідомленні.

У зв’язку з цим, за словами Гройсмана, уряд буде ініціювати прийняття та подальше втілення низки рішень, спрямованих на захист прав найманих працівників з урахуванням дотримання умов праці і подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку.

Зокрема, планується найближчим часом прийняти рішення про проведення спільних міжвідомчих перевірок підприємств, розробити алгоритм таких перевірок і дати час роботодавцям на виконання всіх законодавчих норм.

Нагадаємо, уряд розпочав боротьбу з тіньовою зайнятістю.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Названа область, яка стала аутсайдером щодо ремонту доріг

Аутсайдером щодо освоєння коштів на ремонт доріг стала Миколаївська область. Враховуючи це Укравтодор перерозподілив кошти, які виділялися на капремонт дороги...

Закрыть