НБУ продав на аукціоні 28 млн доларів для стабілізації гривні

Сьогодні НБУ продав на аукціоні 28,1 млн доларів США, з метою стабілізації курсу гривні, яка почала падати на минулого тижня. Про це свідчать результати проведеного аукціону НБУ з продажу валюти, оприлюднені на сайті регулятора, передає

Так, зокрема, НБУ 31 липня провів аукціон з продажу валюти. Обсяг аукціону було встановлено на рівні до 50 млн доларів. Заявки на участь в аукціоні подали 23 учасника ринку на загальну суму 46,7 млн доларів за курсом від 26,80 гривень за долар до 26,88 грн за долар.

НБУ задовольнив 14 заявок учасників аукціону, продавши 28,1 млн доларів.

Середньозважений курс гривні за результатами аукціону склав 26,86 гривні за долар.

Як пояснили в Нацбанку, причинами курсових коливань, які трапляються на валютному ринку, є перерахування компаніями дивідендів за кордон, вихід з нерезидентами ОВДП, значні обсяги повернення ПДВ, а також збільшення попиту на готівкову валюту з боку тіньового аграрного сектора.

З метою згладжування валютних коливань, НБУ неодноразово виходив з валютними інтервенціями – з початку минулого тижня на ринку було продано 148 млн доларів.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Прощай, Бекхем: у Хлої Морец новий бойфренд
Прощай, Бекхем: у Хлої Морец новий бойфренд

Західні ЗМІ повідомляють про новий роман екс-коханої Брукліна Бекхема. Бруклін Бекхем і Хлоя Морец познайомилися на Тижні моди в Парижі...

Закрыть