Невизначеність з результатом виборів збільшує фіскальні ризики в Україні – міністр

Політична невизначеність в Україні у зв’язку з виборами безпосередньо впливає на фіскальні ризики в країні. Про це заявила міністр фінансів України Оксана Маркарова під час дискусії VoxUkraine, передає кореспондент

“Те, що ми справжня демократія, – це дуже добре. Те, що ми не знаємо, хто у нас буде президентом, коли починається виборчий процес, з точки зору демократії, – дуже добре. Але це невизначеність, яка безпосередньо впливає на фіскальні ризики”, – зазначила міністр.

За її словами, ці ризики негативно впливають на приплив інвестицій в країну, викликають макроекономічні ризики та ризики фінансової системи, а також обмежують доступ до ринків капіталу, знижуючи можливості для рефінансування зовнішніх боргів.

За словами Маркарової, для управління фіскальними ризиками Мінфін використовує середньострокове бюджетне планування, стратегію управління держборгом, а також ефективне управління державними банками і компаніями.

Нагадаємо, Україна в зв’язку з майбутніми парламентськими виборами ризикує увійти в 2020 рік без затвердженого бюджету.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: