НКРЭКУ оштрафувала “Укрзалізницю” майже на півмільйона гривень

НКРЭКУ оштрафувала “Укрзалізницю” за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії на 425 тисяч гривень. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії 4 вересня, передає кореспондент

Зокрема, в результаті позапланової перевірки “Укрзалізниці”, проведеної у Києві та Київській області був виявлений ряд порушень у сфері поставок і розподілу електричної енергії.

Враховуючи це, Комісія оштрафувала “Укрзалізницю” 425 тисяч гривень.

Крім того, Департаменту з регулювання відносин у сфері енергетики було поставлено завдання підготувати і винести на відкрите засідання НКРЭКУ проект рішення про встановлення (перегляду) тарифів на розподіл електроенергії та тарифів на постачання електричної енергії “Укрзалізниці” шляхом його зміни в бік зменшення на загальну суму 331 млн 174,62 тис. грн (без ПДВ).

НКРЭКУ також зобов’язала “Укрзалізницю” до 1 жовтня 2018 року подати на схвалення в НКРЭКУ зміни в інвестиційній програмі з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік, якими врахувати економію коштів в сумі 1 млн 580,51 тис. грн (без ПДВ), яка склалася при виконанні заходів Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік.

Читайте также:  У "Нафтогазі" спрогнозували, скільки триватиме завершення справи за позовом до "Газпрому" в частині поставок газу

У разі ненадання компанією вищезазначених змін Департамент з регулювання відносин у сфері енергетики повинен підготувати і винести на відкрите засідання НКРЭКУ проект рішення про встановлення (перегляду) тарифів на розподіл електроенергії та тарифів на постачання електричної енергії “Укрзалізниці” шляхом його зміни в бік зменшення на відповідну суму.

Нагадаємо, НКРЭКУ видала дочкам “Нафтогазу” ліцензії на постачання природного газу.

Источник

Залишити коментар