Нобуаки Кобаясі: я хотів уникнути впливу на курси BTC і BCH

17 березня керуючий активами у справі щодо банкрутства MtGox Нобуаки Кобаясі (Nobuaki Kobayashi) розкрив інформацію про те, як він продавав BTC і BCH біржі, які знаходяться в його розпорядженні. Новина може втішити тих, хто побоюється, що продаж частини активів MtGox призведе до краху ринку. За словами Кобаясі, він консультувався з криптовалютными експертами і продавав таким чином, щоб уникнути впливу на ринкову ціну. Кобаясі отримав прізвисько «кит MtGox» – так його називають на форумах і в соціальних мережах учасники співтовариства.

«Я продавав BTC і BCH з грудня 2017 року по лютий 2018 року», – сказав Кобаясі. «Я здійснював операції з ними окремо – таким чином я продав різну кількість BTC і BCH».

Нобуаки Кобаясі вже продав приблизно по 35 тисяч BTC і BCH на загальну суму 400 мільйонів доларів. Піклувальник все ще володіє цифровими активами на 1.9 мільярда доларів, які йому також належить продати або іншим чином розподілити. За словами Кобаясі, він консультувався з «криптовалютными експертами» під час продажу BCH і BTC, і він не користувався традиційним для подібної ситуації методом продажу через біржі криптовалют.

«Після консультацій з криптовалютными експертами я продав BTC і BCH не через звичайну біржу, а таким чином, щоб уникнути впливу на ринкову ціну, забезпечуючи при цьому максимально можливу безпеку транзакцій. Метод продажу BTC і BCH був також схвалений судом, і я хотів би утриматися від його деталізації. В іншому випадку майбутні продажу активів біржі можуть бути ускладнені».

Тим не менш, залишки активів MtGox вартістю майже 2 мільярди доларів продовжують чинити тиск на ринок, так як ймовірність їх продажу в найближчі місяці залишається дуже високою. Навіть якщо вони будуть продані поза бірж – інвестори, які могли б купити їх на біржах, куплять їх у Кобаясі, отже, це буде перешкоджати зростанню ціни. Однак, в перввую чергу суду необхідно буде визначити долю решти криптовалютных активів: вони можуть бути як розподілені між потерпілими, так і дістатися Марку Карпелесу і його кредиторам.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Закон про товариства з обмеженою відповідальністю опублікували в парламентській газеті

Сьогодні, 17 березня, Закон № 4666 "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" опублікували в газеті Верховної Ради України "Голос...

Закрыть