Нове життя лайків: проект LikeCoin демонструє нові можливості для творців контенту

Спонсорський контент

Проект LikeCoin – це блокчейн-протокол для незалежних творців контенту, за допомогою якого вони можуть отримувати винагороду за свої оригінальні або похідні роботи.

Розробила його компанія формулює свою місію як максимальне розширення можливостей креативного співробітництва. Компанія озвучила її в ході глобального саміту Creative Commons 2018, що об’єднує провідних технічних фахівців, юристів, вчених, активістів і професіоналів, які прагнуть створити абсолютно вільний простір, доступне для людей у всьому світі.

В сучасному цифровому світі до багатьом представникам творчих професій рано чи пізно звертаються з проханням створити контент безкоштовно або опублікувати свої роботи в соціальних мережах просто за лайки. Мета LikeCoin — максимально розкрити творчий потенціал, об’єднавши практичне визнання і принципи Creative Commons.

«Творці контенту отримують визнання в мережі LikeCoin, коли їх робота збирає лайки і суперлайки або коли його відтворюють у співтоваристві», — говорить Кін Ко (Kin Ko), співзасновник LikeCoin. Він приїхав у Торонто, щоб розповісти про своє бачення майбутнього провідним світовим представникам сфери створення контенту на саміті Creative Commons 2018. — «Ці фахівці також зможуть продемонструвати свої роботи за допомогою подій в мережі LikeCoin на ринках Азії поряд з такими відомими художниками, як Kit Man, yanSquare і mankenlive».

Читайте также:  Хакери використовують рекламу на Youtube для майнінг криптовалют

LikeCoin формує унікальні мітки для всього творчого контенту і відстежує всі похідні роботи, а також творців і розповсюджувачів контенту. Мережа LikeCoin побудована на глобальній децентралізованої відмовостійкої технології на основі IPFS. Переосмислення кнопки Like і алгоритму LikeRank дозволить встановлювати авторство контенту та вести спільну роботу по створенню контенту на різних платформах і в різних додатках. Це дозволить тим, хто створює і займається контент, ретельно його відбирати і записувати інформацію в блокчейн для використання іншими розповсюджувачами.

«Я вірю в LikeCoin і в ті переваги, які він відкриває для творців контенту і творчих організацій — це те саме епохи Відродження для людей творчих професій», — говорить один з перших послідовників LikeCoin То Чхен (To Cheung), засновник та генеральний директор компанії UDOMAIN.

Екосистема LikeCoin буде підтримувати контент в різних форматах, включаючи фотографії, ілюстрації, відеоматеріали та статті. Дистриб’ютори можуть поширювати оригінальний контент безпосередньо або із змінами. Такими похідними роботами можуть скористатися збирачі контенту. В той же час унікальний механізм Proof of Creativity (підтвердження унікальності) і смарт-контракти на блокчейне будуть стимулювати творців і сприяти широкому розповсюдженню LikeCoin серед платформ дистрибуції контенту і його використання постачальниками послуг в екосистемі.

Читайте также:  Дослідники Unchained Capital зв'язали динаміку UTXO і курсу биткоина

Відомий ігровий журнал Famitsu, висвітлює останні новини в області аніме, коміксів і ігор, вже використовує мережу LikeCoin. Її також використовує видання Stand News, чия команда відома своєю незалежністю, цілісністю і прихильність високим стандартам журналістики.

«LikeCoin — це унікальний проект, який дійсно об’єднує творчих людей і дозволяє поширювати, комбінувати і допрацьовувати оригінальний контент, особливо щоб донести його до широкої аудиторії та залучити її увагу до конкретної темі», — говорить Kit Man, відомий мультимедіа-дизайнер з Гонконгу.

На сьогоднішній день в ході закритої продажу LikeCoin успішно залучила 3 мільйони доларів. За 12 місяців з моменту запуску проекту в мережі LikeCoin зареєструвалися понад 1000 творців контенту з Гонконгу, Тайваню, Японії та інших країн.

Детальніше про LikeCoin:

LikeCoin Store

Група LikeCoin на Facebook

LikeCoin Whitepaper

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.