Про що краще не питати, щоб все не зіпсувати

Тільки не треба рвати на собі сорочку і кричати, що краще бути однією, ніж разом із зрадником! Категоричність дуже до лиця юним революціонерам, які намагаються домогтися справедливості в усьому світі. Зрілим людям йде вдумлива послідовність. Не роби поспішних висновків, не приймай рішення до кінця цього пропозиції. Просто подумай, чи не краще для тебе буде залишити все як є.
 
Днями почула в інтерв’ю одного відомого чоловіка вельми цікаву річ. Журналістка запитала його, чи є якісь моменти, які дружина цього чоловіка не знає. Тобто про речі, які він не озвучує своїй другій половині. «Звичайно, є, – тут же відповів він. – Але моя дружина дуже мудра жінка, щоб запитувати про те, про що вона здогадується. Вона не буде робити собі боляче…». Чорт, яка відмінна позиція і який офігенний і корисний лайфхак, про який ми чомусь навіть не заикаемся. Часто ми самі робимо собі боляче. Ми такі собі ненаситні мазохісти, які знаходять у себе ранку і наполегливо расковыривают її, здирають запікшу скоринку, щоб кров знову пішла, тільки б ця ранка не перестала хворіти, тільки б вона все так само пульсувала. Ну не дурість?!
 
Давай сьогодні поговоримо про те, про що запитувати не потрібно. Окей, небажано, якщо ти не хочеш все зіпсувати. Отже, я б радила утриматися від цих запитів:
 
– Дорогий, я знаю, що ти мені зраджуєш. Звичайно, той відомий чоловік, яскраво виражений альфа-самець, гордий носій маскулінності і всяко демонструє її, мав на увазі адюльтери. Це і їжаку було зрозуміло. Ясно, що його дружині теж відомо, що, швидше за все, у цього чоловіка, добувача, альфа-самця, у якого тестостерон стікає по підборіддю, в кожному місті є кохана дружина. Окей, все може бути не так очевидно, але стосунки з декількома жінками на стороні з ним трапляються. Але, як він заявив (якщо це, звичайно, правда), його дружина – мудра жінка, вона не лізе з розпитуваннями про очевидні речі.

Читайте также:
7 способів повернути сексуальне бажання

О чем лучше не спрашивать, чтобы все не испортить 

Ти знаєш, я думала про це цілу ніч. І я з нею погодилася (якщо це, звичайно, правда, і вона саме така емоційна скеля). Якщо ти підозрюєш чоловіка у зраді, не треба накидатися на нього з істерикою і влаштовувати скандали. По-перше, це можуть бути лише твої припущення, домисли, не підкріплені фактчекингом (тільки, будь ласка, не треба за ним стежити і збирати цей фактаж у його месенджері!).
 
По-друге, (і це найважливіше!), якщо у твого чоловіка дійсно є інша жінка, але він до неї не пішов і все ще з тобою, значить, він не збирається тебе кидати, значить, до тебе його почуття сильніше. Так, можеш назвати це звичкою. Тоді, значить, звичка бути з тобою переборює прагнення до новизни з іншою жінкою. А тепер увага, питання: ти готова з ним розлучитися? Тому що, якщо ти нібито виведеш його на чисту воду, притиснеш до стінки і змусиш озвучити все, про що ти здогадувалася, він може розсердитися і піти. Подумай, ти готова з ним розлучитися? Тільки не треба рвати на собі сорочку і кричати, що краще бути однією, ніж разом із зрадником! Категоричність дуже до лиця юним революціонерам, які намагаються домогтися справедливості в усьому світі. Зрілим людям йде вдумлива послідовність. Не роби поспішних висновків, не приймай рішення до кінця цього пропозиції. Просто подумай, чи не краще для тебе буде залишити все як є. Як дружині того альфа-самця, про який я говорила на початку.
 
До речі, це ж стосується і жінок. У бік сексизм – у нас теж є коханці! І нашим чоловікам теж іноді корисно не докопуватися до суті, і дещо залишати неозвученным. Давайте дозволимо одне одному мати якусь свою особисту энигматичность.

О чем лучше не спрашивать, чтобы все не испортить 

Читайте также:
Нестандартні ідеї для весняних побачень 2017

– Що з тобою? Чим ти хворієш? Все, що стосується здоров’я, — це дуже-дуже особиста тема. Якщо людина сама не озвучує її, не треба лізти до нього під сорочку. Не треба питати: чому ти так схудла, чому у тебе мішки під очима, чому ти виглядаєш якоюсь втомленою. Не треба. Єдине, що ти можеш запитати: «Слухай, тобі потрібна моя допомога? Бо ти ж знаєш, на мене завжди можеш покластися, я тебе завжди підтримаю». Все, цього буде достатньо. Але просити подивитися аналізи і брати телефон лікаря, щоб проконсультуватися з ним, не треба. Таке моя думка. І, якщо що, я на ній наполягаю.
 
– А що у тебе було до мене? До тебе у нього була щасливе життя, можеш навіть не сумніватися в цьому. І з тобою буде не менш захоплююча і прекрасна, якщо ти не будеш викликати його на допити. Не треба розпитувати людей про минуле: як ти докотилася до такого життя; розкажи, хто у тебе був до мене, а яка вона була, а ти її любив більше, ніж мене любиш, а тобі з нею більше подобалося в ліжку, ніж зі мною і так далі. Якщо людина захоче чимось поділитися, повір, ти йому рот не закриєш і втомишся слухати.
 
– Хіба так не краще? Ще одне питання, яке взагалі не має права на існування. Питання, в якому вже заявлений відповідь і позиція. Навіщо ти його запитуєш? Щоб з тобою погодилися, і ти зайвий раз запевнила себе, що права? Давай людині свободу для роздумів. Ти ж хочеш почути його думку, правда? А якщо просто продемонструвати свою правоту, не став в кінці знак питання. Це ж не питання, а просто заява. Так це і подавай.

Читайте также:
Топ-25 поз у сексі для запаморочливого оргазму

О чем лучше не спрашивать, чтобы все не испортить 

Ми станемо, якщо не щасливіший, то набагато спокійніше, як тільки самі ж перестанемо себе мучити і терзати. Не питай про те, про що сама здогадуєшся. Не задавай риторичних запитань, відповіді на які і так зрозумілі. Не притискай до стінки, не клади на живіт умовний розпечений праска і не допитуй з пристрастю. Від цього буде гірше і тобі, і реципієнту. І від цього абсолютно точно постраждають ваші відносини. Вони, якщо не зійдуть нанівець, то дуже зіпсуються.

Людина буде тебе уникати і ще більше замикатися в собі. Одним словом, питання як ін’єкція, з ними треба бути обережною, щоб не було передозу.

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.