Oasis, Binance і Pantera Capital запускають інкубатор блокчейн-стартапів

Блокчейн-стартап Oasis Labs об’єднався з кількома відомими венчурними компаніями і хедж-фондами для запуску нового інкубатора технологічних стартапів.

Як повідомляється в прес-релізі, Oasis Startup Hub буде приділяти основну увагу наданню допомоги фірмам, що створює «платформи для обчислень в блокчейне, орієнтовані на конфіденційність». Програму підтримали компанії Accel, a16z crypto, Binance Labs, Pantera Capital і Polychain Capital.

Інкубатор надасть розробникам доступ до технічної підтримки і до нових технологій, а також допомога та відгуки інвесторів.

«Ми дуже зацікавлені в компаніях і розробників, які хочуть створювати масштабовані додатки, що захищають користувальницькі дані, і ставлять конфіденційність на перше місце», – заявив Генеральний директор Дон Сонг (Dawn Song). Він також додав:

«Ми натхнені різноманітністю та кількістю розробників, які поділяють наші цінності та підтверджують наш підхід. Ми створили Oasis Startup Hub, щоб об’єднати експертів для розробки, створення і впровадження захоплюючих нових додатків».

У Oasis Labs вже є кілька перших клієнтів, які працюють над додатками, «вимагають серйозного захисту конфіденційності». В даний час ці програми включають в себе такі області застосування, як децентралізований кредитний рейтинг і розподілені ринки даних для штучного інтелекту. Однак стартапи іншої тематики все ще можуть приєднуватися до інкубатора.

Читайте также:  В «Єдиної Росії» обговорять законопроект «Про цифрових фінансових активах»

Додатки, орієнтовані на захист даних, як і раніше будуть мати першочергове значення, сказав в прес-релізі партнер Accel Джейк Фломенберг (Jake Flomenberg), згадавши про недавню низці «гучних скандалів, пов’язаних з порушеннями конфіденційності».

Аналогічним чином, партнер Pantera Capital Підлогу Верадиттакит (Paul Veradittakit) зазначив, що центр «пропонує унікальну можливість для фондів «ділитися досвідом для вирішення ключових питань, пов’язаних з масштабністю і конфіденційністю блокчейна, і рухатися до їх широкому розповсюдженню».

Источник

Залишити коментар