Оголошені переможці фестивалю телефільмів “Ранок Батьківщини”

На Сахаліні завершився перший фестиваль телевізійних фільмів “Ранок Батьківщини”. Фільм “Оптимісти”, який зняв режисер Валерій Тодоровський, отримав Гран-прі, режисер-постановник Володимир Котт визнаний кращим серед його колег за роботу над багатосерійним фільмом “Петро Лещенко. Все, що було….”.

В інших номінаціях переможцями фестивалю стали:

краща чоловіча роль – Костянтин Хабенський, “Троцький”;

краща жіноча роль – Єлизавета Боярська, “Анна Кареніна”;

краща чоловіча роль другого плану – Максим Матвєєв, “Демон революції”;

краща жіноча роль другого плану – Галина Петрова, “Бесстыдники”;

краща операторська робота – Сергій Трофимов, Микола Богачов, Улугбек Хамраев, “Троцький”;

кращий сценарій – Едуард Володарський (посмертно), “Петро Лещенко. Все, що було…”;

краща музика до фільму – Микола Ростов, “Катерина: Зліт”.

“Робити вибір було складно. Ми багато сперечалися. Одноголосно прийняли рішення тільки за двома номінаціями: кращий сценарій і спеціальний приз. Багато цікавих робіт і нелегко було вибрати з них саму-самісіньку. Але, тим не менш, переможці названі, фестиваль відбувся”, – прокоментував результати голосування журі її голова Микола Досталь.

Як повідомлялося раніше, спеціальний приз журі та приз “Золотий лотос” за видатний внесок у розвиток вітчизняного телевізійного кіно отримав Євген Миронов.

“Я сподіваюся, що свято, яке ми обіцяли тиждень тому влаштувати на Сахаліні, вдався. І всі свої обіцянки виконали. Дякую глядачів за відношення до фестивалю, губернатора Сахалінської області за теплий прийом. Спасибі за те, що є телевізійне кіно. Оголошую фестиваль закритим. Сподіваюся, що ми ще зустрінемося”, – заявив президент фестивалю “Ранок Батьківщини” Сергій Жигунов.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Біржа Coincheck початку виплату компенсацій жертвам січневого злому

12 березня японська біржа Coincheck почала повертати кошти користувачам, які стали жертвами злому майданчики в січні цього року, під час...

Закрыть