Обслуговуючий рахунки USDT Noble Bank в терміновому порядку шукає фінансування

Згідно з інформацією з блогу Modern Consensus, пуерторіканський Noble Bank, який обслуговує рахунки стейблкоина USDT проекту Tether, із-за змін на криптовалютном ринку відчуває складне фінансове становище.

В основі заяви Modern Consensus фігурують «два профільних джерела, один з яких пов’язаний з великої біржею криптовалют», які заявили, що Noble Bank в прискореному режимі шукає фінансування, оскільки піднімається питання про його виживання. Для цього банк зв’язався з одним із великих власників Tether, щоб провести фінансове вливання, але прохання було відхилено. Сума запиту не вказується.

«Якщо Noble не отримає готівку в найближчим часом, у них швидше за все залишиться кілька днів. Вони у відчаї», – заявив один з джерел, який знайомий з умовами операції, що не відбулася.

Modern Consensus також звернувся до Noble Bank за коментарем про долю цієї заяви, але поки відповіді не отримав.

Проблеми можуть бути і у самого Tether в зв’язку з появою все більшої кількості цифрових аналогів долара США на блокчейне. Наприклад, нещодавно були запущені два нових стейблкоина від компанії Circle
і біржі Gemini братів Вінклвосс. В цей час, за даними «впливової особи з великою майданчики для торгівлі криптовалютами» один із великих власників Tether хотів збути «десятки мільйонів USDT», але так і не знайшов покупця.

Читайте также:
ЦБ Нідерландів вимагає від криптовалютных компаній отримання ліцензій

Інформацію про обслуговування банком Noble Bank рахунку Tether опублікував дослідницький відділ біржі Bitmex. Вони помітили закономірність між зростанням обсягів депозитів в пуэрториканском Noble Bank і зростанням обсягу емісії USDT, посилаючись на звіт комісара фінансових установ Пуерто-Ріко.

Незважаючи на можливі проблеми, Tether займає восьму сходинку за показником капіталізації серед усіх криптовалют з емісією в розмірі 2,8 млрд USDT. Починаючи з середини серпня випуск нових USDT сповільнилося, але з початку року загальна емісія збільшилася більш ніж в два рази. Пов’язано це з великим випуском нових монет в січні і декількома іншими менш значними рухами, останнє з яких було зафіксовано в серпні. У той час на ринок було випущено понад 400 млн USDT. Крім цього, згадується дослідження, згідно з яким за допомогою нового випуску USDT вдавалося маніпулювати ціною биткоина.

Хоча Modern Consensus є не особливо відомим джерелом, все ж їм вдалося повідомити про плани спонсорованого Goldman Sachs стартапу Circle, намеревавшегося придбати біржу Poloniex, за кілька тижнів до події.

Читайте также:
Штат Вайомінг має намір звільнити кріптовалюти від оподаткування

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: