Омелян розповів, коли відновиться авіасполучення Києва з Ужгородом

Омелян розповів, коли відновиться авіасполучення Києва з Ужгородом

Авіаційне сполучення Києва з Ужгородом буде відновлено найближчим часом. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час прес-конференції, передає кореспондент .

“Нам належить найближчим часом відновлення регулярного авіаційного сполучення з аеропортом Ужгорода з містом Київ”, – зазначив міністр.

За його словами, тоді як раніше кожне наступне уряд в Україні будувало новий термінал в аеропорту “Бориспіль”, нинішній Кабінет міністрів забезпечив зростання галузі авіаперевезень на 30%, у тому числі завдяки розвитку інфраструктури регіональних аеропортів.

Нагадаємо, восени минулого року Європейське агентство з безпеки польотів (EASA) завершив сертифікаційні дії в рамках сертифікаційного аудиту Украероруху. Сертифікація Украероруху з боку EASA здійснюється з метою виконання вимог законодавства ЄС та отримання Украерорухом права з надання послуг обслуговування повітряного руху в частині повітряного простору Словаччини, який необхідний для виконання зльотів та посадок повітряних суден за приладами з/на аеродром “Ужгород”.

Втім, за словами голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, постійні чвари, скандали, корупційні звинувачення і управлінський криза, яка вже більше півроку переживає ДП “Украерорух”, відтягують перспективу відновлення повноцінної роботи міжнародного аеропорту “Ужгород” на невизначений термін.

Читайте также:  Запорізька влада зарезервувала кошти на відновлення будівництва мостових переходів

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.