Mozilla запустила браузер для Android з вбудованим криптовалютным гаманцем

Opera оголосила про випуск версії загального користування свого веб-браузера для Android, в якому, зокрема, є вбудований криптовалютный гаманець.

Раніше програма була доступна в бета-версії. Додаток підтримує «криптокотят» та інші колекційні цифрові предмети (стандарт ERC-721), а також децентралізовані додатки на основі Эфириума – Dapps, до яких можна отримати доступ з гаманця.

«Досі для використання криптовалют онлайн і для доступу до Web 3 були потрібні спеціальні додатки або розширення, що ускладнювало спроби використовувати їх. Наш новий браузер усуває цю проблему», – заявив Чарльз Хемел (Charles Hamel), менеджер по продуктах Opera Crypto.

Хемел сказав, що новий продукт значною мірою такий же, як і бета-версія, але, оскільки він звертається до «набагато більш широкої аудиторії», фірма врахувала зворотний зв’язок і «значно» оновила інтерфейс програми. Тепер в ньому «менш заплутаний мова» та скорочено кількість кроків, необхідних для установки гаманця.

За заявою Opera, компанія вирішила підтримати Эфириум, тому що у нього «найбільша спільнота розробників, що створюють dapps, і він швидко набирає обертів». У криптовалютный гаманець Opera впроваджено API Ethereum Web3, що полегшує взаємодія з dapps. Фірма називає це «інструментом для доступу до інформації, здійснення транзакцій в інтернеті, який дає більший контроль над управлінням онлайн-ідентифікацією користувачів».

Читайте также:
Ізраїль виступає за створення міжнародного центру ICO

Хемел сказав, що на стадії бета-тестування Opera отримала відгуки від розробників, бажаючих переконатися, що їх dapps працюють в браузері так, як задумано. В результаті «ми підвищили стабільність і сумісність з dapp», сказав він, додавши, що гаманець «набагато більш безпечний, ніж розширення для браузера». Тепер, коли браузер під Android доступний в магазині Google Play, Opera планує додати аналогічні оновлення в свій десктопний браузер для Windows, Mac і Linux в 2019 році, а версія для розробників вже доступна для тестування.

Що стосується версії для Apple iOS, однак, Хемел сказав, що, оскільки це більш «складне» і «сувора» середовище для роботи постачальників додатків, «ми зараз не буде фокусуватися на цьому». Крістіан Колондра (Krystian Kolondra), виконавчий віце-президент напрямку браузерів Opera, сказав у своїй заяві:

«Ми сподіваємося, що цей крок прискорить перехід криптовалютной індустрії від спекуляцій та інвестицій до використання монет для реальних платежів і транзакцій у повсякденному житті наших користувачів».

У жовтні Opera оголосила про партнерство з фірмою Ledger Capital, надає консультаційні та фінансові послуги в області блокчейна, для подальшого вивчення технології блокчейна. У той час обидві компанії заявили, що шукають нові варіанти використання для блокчейна, а також «можливості зростання» для технологій у продуктах Opera.

Читайте также:
Глава ING: «банки відмовляться обслуговувати Facebook після запуску Libra»

Вперше про появу вбудованого криптовалютного гаманця для десктопної версії браузера Opera стало відомо
у серпні цього року, а у вересні компанія оголосила
про початок тестування браузера.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.