Mozilla запустила настільну версію браузера з вбудованим криптовалютным гаманцем

Opera офіційно випустила версію свого браузеру для ПК з вбудованим криптовалютным гаманцем для операційних систем Mac, Windows і Linux.

Браузер під назвою Reborn 3 тепер доступний усім бажаючим, про що компанія повідомила
у своєму блозі. Програмне забезпечення дає користувачам можливість взаємодіяти з децентралізованими блокчейн-додатками на базі Эфириума (dapps) і Web 3. У браузері також є вбудований криптовалютный гаманець, що дозволяє відправляти транзакції в токенах без необхідності установки таких розширень як Metamask, стверджують представники Opera.

За заявою Opera, для підвищення безпеки вбудований гаманець Reborn 3 синхронізується з мобільним браузером Opera для Android, який був запущений
у грудні минулого року.

«Це означає, що ключі гаманця ніколи не покидають смартфони користувачів», – йдеться в заяві компанії. «Коли користувачеві потрібно ідентифікувати себе на веб-сайті Web 3 або підписати транзакцію на блокчейне, він отримує повідомлення на своєму смартфоні. Підтвердження відбувається аналогічним чином, що й при розблокуванні системи, наприклад, з використанням технології розпізнавання осіб або відбитків пальців».

Нещодавно Opera також заявляла, що випустить
браузер для iOS з вбудованим криптовалютным гаманцем. Вперше про появу вбудованого криптовалютного гаманця для настільної версії браузера Opera стало відомо в серпні минулого року, а у вересні компанія оголосила про початок тестування браузера. У лютому фірма також додала
мобільний браузер функцію, яка дає можливість купувати ефір користувачам з Швеції, Норвегії і Данії.

Читайте также:
Користувачі EOS бояться брати участь в голосуванні за «творців блоків»
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.