Організатор атаки 51% на Ethereum Classic повернув Gate.io частину викраденого

Організатор атаки 51% на Ethereum Classic повернув Gate.io частину викраденого

Володимир Опря

Згідно з повідомленням, опублікованим в офіційному блозі біржі Gate.io, хакер, який організував атаку 51% на мережу Ethereum Classic, повернув майданчику $100 000 у ETC, що становить близько 23 тисяч ETC, тобто менше половини викраденого.

Представники компанії відзначили, що намагалися зв’язатися з повернув гроші хакером з метою дізнатися причину такого вчинку, однак спроби залишилися безуспішними.

«Якщо організатор атаки зробив це без злого умислу та особистої вигоди, то можна припустити, що він відноситься до «білим» хакерам, які намагаються нагадати людям про можливі проблеми та ризики консенсусу блокчейна та необхідності забезпечення належного захисту потужностей хешування», – пише керівництво Gate.io.

9 січня представниками компанії був опублікований аналіз атаки на мережу Ethereum Classic, згідно якого було вкрадено 54 200 ETC (близько $271 500). Однак біржа Coinbase заявила, що реальна сума набагато вищий і становить близько $1.1 млн.

Також керівництво Gate.io попередило про більш важливому аспекті – хэшрейт мережі Ethereum Classic раніше на низьких рівнях, у зв’язку з чим імовірність повторної атаки 51% за допомогою орендованих потужностей велика.

Читайте также:
Експерти розповіли про зв'язки між ринками биткоина і золота

Відзначимо, що мова йде навіть не про потенційних майбутніх збитки, а про цілісність мережі. В тематичних чатах активно обговорюється питання того, навіщо взагалі потрібні проекти, якими можна оволодіти таким чином, і, що більш важливо, чому ціна не можуть себе захистити блокчейнов все ще не 0 доларів, раз мережа не стабільна, а відповідно нічого з себе не представляє?

Також, як зазначає Trustnodes, нагороди майнер в мережі Ethereum Classic іноді перевищують 200-400 ETC, в той час як стандартне значення знаходиться на позначці 4 ETC.

Раніше біржа Gate.io заявила, що відшкодує $200 000 користувачам платформи, які постраждали в результаті атаки на Ethereum Classic.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.