Відкрита найдовша авіалінія

Авіакомпанія Singapore Airlines сьогодні відкриває регулярне авіасполучення по лінії Сінгапур-Нью-Йорк. Літак буде перебувати в повітрі 18 годин 45 хвилин. Це сама довга комерційна лінія в світі на даний момент.

Сергій Сисоєв

Виконувати рейси літаки Airbus A350−900ULR, сконфігуровані для перевезення 161 пасажира — 67 в бізнес-класі і 94 — в економі. Крім них на борту знаходилися двоє пілотів і 13 стюардів. Їм доведеться разом подолати 16700 кілометрів — трошки менше половини екватора.

Скрасити час подорожі допоможуть приблизно 1200 годин аудіовізуальних записів, які знаходяться у розпорядженні мандрівників.

Двомоторний Airbus оснащений модернізованими двигунами, які споживають на чверть менше пального. За рахунок цього машина може перебувати в повітрі до 20 годин. Іншими словами, навіть при нештатних умовах польоту у пілотів залишається якийсь резерв для прийняття рішень.

Попередній світовий рекорд належав лінії Окленд-Доха, переліт по якій триває 17 годин 40 хвилин. Виконує рейси компанія Qatar Airways Flight.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: