Відкрита найдовша авіалінія

Авіакомпанія Singapore Airlines сьогодні відкриває регулярне авіасполучення по лінії Сінгапур-Нью-Йорк. Літак буде перебувати в повітрі 18 годин 45 хвилин. Це сама довга комерційна лінія в світі на даний момент.

Сергій Сисоєв

Виконувати рейси літаки Airbus A350−900ULR, сконфігуровані для перевезення 161 пасажира — 67 в бізнес-класі і 94 — в економі. Крім них на борту знаходилися двоє пілотів і 13 стюардів. Їм доведеться разом подолати 16700 кілометрів — трошки менше половини екватора.

Скрасити час подорожі допоможуть приблизно 1200 годин аудіовізуальних записів, які знаходяться у розпорядженні мандрівників.

Двомоторний Airbus оснащений модернізованими двигунами, які споживають на чверть менше пального. За рахунок цього машина може перебувати в повітрі до 20 годин. Іншими словами, навіть при нештатних умовах польоту у пілотів залишається якийсь резерв для прийняття рішень.

Попередній світовий рекорд належав лінії Окленд-Доха, переліт по якій триває 17 годин 40 хвилин. Виконує рейси компанія Qatar Airways Flight.

Источник

Залишити коментар