Хлопець перетворився на персонажа Disney, схуднувши на 34 кг

Хлопець на ім’я Джефф разюче перевтілився, скинувши 34 кілограми, в результаті чого став схожий на мультяшного принца.

Початковий вага хлопця становив 110 кілограм, проте зараз він виглядає точно як персонаж мультфільмів Disney. Про це свідчать знімки, опубліковані в його профілі на порталі Reddit.

До і після схуднення

Крім фото хлопець поділився ще й секретом свого схуднення і зізнався, що зайва вага пішов, коли він відмовився від шкідливих перекусів, зайнявся йогою і домашніми тренуваннями, а також значно зменшив об’єм вживаного алкоголю.

Парень превратился в персонажа Disney, похудев на 34 кг

Я втратив багато ваги, смутку і волосся на обличчі. І по-новому подивився на життя. Пам’ятайте, що себе треба любити“, – підписав він знімки в соцмережі.

Однак користувачів більше захопило не значно схуднення хлопця, а його розкішні волосся. Їх Джеф відрощував три роки, і все тому, що дуже хотів бути схожим на Фабіо – італійського актора і модель. Варто відзначити, що саме бажання мати зачіску, як у свого кумира, допомогли хлопцеві схуднути.

Парень превратился в персонажа Disney, похудев на 34 кг

Фабіо

Парень превратился в персонажа Disney, похудев на 34 кг

Джефф

В результаті волосся Джеффу вдалося відростити навіть довше, ніж у свого кумира, але він розумів, що без втрати ваги все ще далекий від ідеалу. Після цього він розпочав свої тренування і дієти.

Ідеї для вправ я брав з YouTube. Там я навчився йоги і HIIT. Це методика, що поєднує силову або кардіо тренування з чергуванням рівнів навантажень. Тепер йогою я займаюся кожного дня, а всі інші вправи роблю три рази на тиждень“, – додав Джефф.

Парень превратился в персонажа Disney, похудев на 34 кг

Хлопець дуже надихається позитивними відгуками в мережі і не перестає викладати свої фото, сам скромно заявляючи, що його порівнювали не тільки з Фабіо, але і з Королем Левом і навіть з Ісусом.

Парень превратился в персонажа Disney, похудев на 34 кг

Джефф в 16 років і зараз

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Фанатів “Гаррі Поттера” обурила безглуздість в трейлері “Фантастичних створінь 2”

Фанати серії книг про Гаррі Поттера їх екранізацій виявили явне відступ від канону в новому трейлері фільму "Фантастичні тварини 2:...

Закрыть