Перевезення дітей в автомобілі за новими правилами в Україні

З листопада місяця 2019 року, перевозити дітей в автомобілі молодше 12 років і нижче 145 см без спеціальних засобів перевезення заборонено. Це по ПДР було заборонено і раніше, але раніше максимальний штраф за таке правопорушення було 51 грн (непристебнутий ремінь), тепер же штраф зріс до 510 гривень. До цього закону дуже багато питань накопичилося як у громадян, так і служб таксі.

У законі сказано, що забороняється перевозити дітей без спеціальних засобів, проте не уточнюється, які саме спеціальні засоби повинні бути, наприклад подушка під дитиною яка збільшує його у висоту для зручності пристібання ременем так само може бути спецзасобом. Або ж це повинні бути сертифіковані автокрісла і бустери, який сертифікат на них повинен стояти, цього на жаль так само в законі немає.

Таксисти не проти.

Асоціація таксі України заявляє про те, що цей закон дуже правильний, однак у зв’язку з тим що возити автокрісло не кожен водій захоче, воно повинно бути в наявності у пасажира. Якщо ви їдете з дому з люлькою і дитиною, це звичайно не поганий варіант, викликати авто і завантажиться туди зі своїм спецзасобом, а що робити якщо ця поїздка не запланована. Таксі улюблене міста Харків 3040 пропонує послугу автомобіля з автокріслом, однак таких машин зовсім не багато і чекати свою машину швидше за все доведеться довго.

Перевезення дітей в автомобілі за новими правилами в Україні

Друге питання виникає у громадян за віком дитини, як він буде визначаться? Пасажир не зобов’язаний возити з собою посвідчення особи, тому від 10 до 12 лкт визначити дитини на вигляд не дуже просто.

До того ж до всього в ПДР існує норма, по якій водій таксі не зобов’язаний пристібатися ременем безпеки. І цю норму ніхто не скасував, просто був доданий новий закон який нічого не роз’яснює.

Читайте также:
Гострий апендицит у дітей, симптоми

Автостоп.

Жителям міста звичайно простіше, особливо тим, у яких є автомобіль і автокрісло, якщо ні то таксі улюблене Харкова https://3040.com.ua/o-nas завжди прийде на допомогу, а як бути жителям сільської місцевості. Вони часто їздять на автомобілях на яких конструкцією не передбачені ремені безпеки, не те що автокрісла. Чи сусід підвести сім’ю з дитиною на своєму автомобілі, теж не можна, ну або у кожного має бути в запасі автокрісло, навіть якщо дітей немає.

Зупиняти машину в глибинці щоб тебе підвезли з 10-ти річною дитиною до школи так само небезпечно, адже для водія загрожує штраф. Як завжди лазівок у законі безліч, але мало хто захоче морочитися і судиться за 510 гривень штрафу, за сусідську дитину якого підвіз до школи.

Звичайно смертність в ДТП щодня зростає і такий закон необхідний, проте він повинен бути доопрацьований і пройти польові випробування.

На правах реклами

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.