Плівка для паперових мішків

Одним з найбільш популярних видів упаковки в даний час є крафт-мішки з полімерними вкладишами. Останні дозволяють захистити продукцію від негативного впливу вологи. Крім цього, в таких мішках можна зберігати продукти, для яких важливо підтримувати певну вологість. Асортимент паперових мішків з вкладишами складається з упаковки різних розмірів і форм, а найбільш часто вони використовуються для фасування:

  • сипучих харчових продуктів;
  • будівельних сумішей;
  • мінеральних добрив;
  • хімічних речовин.

В якості вкладок для упаковки використовуються поліетилен високого, середнього і низького тиску. У такій тарі зручно зберігати і транспортувати харчову і непищевую продукцію. Вкладиші можуть приклеюватися до паперовій основі або просто вставлятися в мішок. Завдяки невеликій вазі, використання поліетиленової плівки практично не впливає на загальний вага виробу. Крім цього, плівка для крафт-мішків може використовуватися в якості прошарку між окремими шарами паперу.

Плівка для паперових мішків: основні види

Вибір плівки для паперових мішків здійснюється на підставі характеристик продукції. Наприклад, для зберігання великих виробів з гострими краями, може знадобитися поліетилен зі значною товщиною матеріалу. Для вкладишів, розміщуються між паперовими шарами, використовується тонка недорога плівка. Наведемо характеристики різних видів поліетилену:

Читайте также:  Вчені з'ясували, що за щастя нації відповідають гени
  • Поліетилен низького тиску (ПНД). Матеріал відрізняє висока міцність і невелике подовження при розриві. Може використовуватися для зберігання нехарчової продукції (будівельних сумішей, хімічних реактивів тощо).
  • Поліетилен високого тиску (ПВТ). Високоеластичний і м’який матеріал, не містить шкідливих домішок. Найбільш популярний матеріал, що використовується при упаковці продовольчих товарів, сільгосппродукції.
  • Поліетилен середнього тиску (ПСД). Досить жорсткий матеріал, проявляє стійкість до расстресківанію, ударів. Часто використовується як плівка для мішків під сухі будівельні суміші.

Де можна купити плівку для паперових мішків?

Інтернет-магазин novis.dp.ua пропонує плівку для паперових мішків, дрібним і великим оптом, виготовлену за різними технологіями і застосовується в самих різних областях діяльності людини. Ознайомитися з нашою продукцією можна в каталозі на сайті. Дізнатися скільки плівка, вартість доставки і замовити продукцію з доставкою в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Харків та інші міста України, можна зв’язавшись з нами за контактними телефонами.

Залишити коментар